PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=139837}

Superman

7,1 987
ocen
7,1 10 1 987
Superman
powrót do forum serialu Superman

BŁAGAM!!!

ocenił(a) serial na 9

Jeśli ktoś ma kasetę/nagranie z "Ostatni Syn Planety Krypton" (pierwsze 3 odcinki), albo cały serial błagam o kontakt!!! Batman i Superman (World's Finests I, II, III ) oraz "Ostatni Syn..." to chyba jedyne co zostało z tego serialu... Mam "Batmana i Supermana" na DVD, ale "Ostatni Syn..." jest nieosiągalny!!! Dlatego błagam - niech ktoś się ze mną skontaktuje bądż wyśle filmy e-mailem!

P.S. Oczywiście chodzi o polski dubbing! Nie mam trudności z angielskim, ale ciekawi mnie polska obsada, która w tym serialu była bardzo dobra (no i wygodniej się ogląda ;))

SkyGuy1212

Też się dołączam do prośby - jeżeli ktoś ma to niech wrzuci tu linki!

howlet

HEJ!! WŁAŚNIE ZNALAZŁEM cały SERIAL PO POLSKU na chomikuj (pisać do mnie jak ktoś chce link) > W podziękowaniu, niech ktoś to wrzuci jeżleli śćiągnie na jakiś NIE PŁAtny serwer typu rapid czy filesonic

ocenił(a) serial na 9
howlet

Ostatni Syn Planety Krypton jest na Youtube :) bez napisów i dubbingu niestety...
http://www.youtube.com/watch?v=YTk52zKv7_M

SkyGuy1212

ch omik uj .p l /Ro sey/Kresk*c3*b3wki/S uper man+The+Ani mated+Series+(Dubb ing+PL)
Niestety do pobierania potrzeba płatnego transferu ale może komuś się przyda. Ja bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć ten serial z polskim dubbingiem i nareszcie będę mogła go obejrzeć ;)

_Lirian_

P.S. Usuńcie wszystkie spacje w linku.

SkyGuy1212

Cały serial jest na necie wystarczy wpisać superman są na dailymotion i video.anyfiles z dubbingiem :)

SkyGuy1212

kreskoweczkipl/superman/ oczywiście z kropką przed pl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones