PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624719}
7,2 5 503
oceny
7,2 10 1 5503
Switched at Birth
powrót do forum serialu Switched at Birth

16 - pierwszy raz zaczyna mi być żal Tanka... nie wiem czy to jego wina, czy tego jak to Vanessa zagrała. Garrett, wydaje mi się ciut obleśny, ale nie znam się na facetach, więc nie mam pewności czy taki jest. Ciekawa rozmowa Travia z Emmettem :)
17 - nie jestem w 100% pewny, ale "nowy" projekt Bay, nie jest nowy. Wydaje mi się że już gdzieś to widziałem. Toby decyduje się na wyjazd do Londynu(czyżby Lucas kończył współpracę z serialem?)
18 - jakoś mi ten Garrett, coraz bardziej nie pasuje. Josh jeszcze jest zagadką, jeżeli zerwie z Vimlą, to będzie ok. Jeżeli będzie udawał hetero, to nie będzie ok. Hope, namiesza, mam nadzieje że się postara, bo zaczyna wiać nudą :)

ocenił(a) serial na 7
Prorockus

Jeżeli chodzi o Garetta to też jestem zdacydowanie na nie. :P Nie pasuje mi ten typ, najlepiej gdyby już skończyli ten wątek.

ocenił(a) serial na 8
Prorockus

Nawet nie wiedziałam, jak ma imię ten nowy nabytek Bay, ale faktycznie nie jest zbyt porywający. Mi osobiście się nie podoba, wolałabym Travisa na jej miejscu :P Wkurza mnie wątek z żoną tego gościa, z którym mieszka Regina. Czy tylko dla mnie jest on tak przewidywalny? Banał jakich mało i na pewno źle się skończy.
Tobiaszek - szkoda, ze wyjeżdża, bo bardzo lubię jego postać. Lily mi nie szkoda, bo nie znoszę jej, ani jej denerwującego akcentu :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones