PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479725}

Tajemnica Amy

The Secret Life of the American Teenager
6,3 4 263
oceny
6,3 10 1 4263
Tajemnica Amy
powrót do forum serialu Tajemnica Amy

Co sie stanie dalej z Adrian i Ricky'm? Po tym co ona zrobiła wrócą do siebie w dalszych odcinkach?

ocenił(a) serial na 10
olka19191

Wątpie.

Jakoś mi się wydaję, że Ricky będzie z Amy. Dla mnie są oni stworzoną parą dla tego serialu ;)

olka19191

z tego co widziałam to w 9tym odc mają się całować (Ricky i Adrian)... ale też nie wydaje mi się, że wrócą do siebie na dobre, tym bardziej, że (tak zrozumiałam) ojciec Bena namiesza trochę... a w ogóle to Ricky powinien być z Amy !!

ocenił(a) serial na 10
cherry_bomb124

Ja bym chciała, aby Adrian była z Ricky`m. Scena, jak pyta ją o to, czy jest w ciąży... Łezki mi popłynęły :P
Widać, że się tym interesuje i go to w jakiś sposób dotknęło. Chciałabym, aby byli razem. Polubiłam tą parę. W ogóle... Adrian przeszła metamorfozę, tak jak i Ricky, więc byłoby fajnie, gdyby się zeszli. Amy z Benem, a Grace z Jackiem ;)

ocenił(a) serial na 10
li90

ja się z poprzedniczką nie zgadzam. Moim zdaniem Ricky powinien być z Amy, Ben wtedy mógłby być z Adrian albo Grace i byłoby super. Tylko jeszcze siostra Amy mogłaby być z Grantem bo za dużo miesza tam z tym Rickym.

li90

Zgadzam się w 100% z Ii90!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones