PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479725}

Tajemnica Amy

The Secret Life of the American Teenager
6,3 4 263
oceny
6,3 10 1 4263
Tajemnica Amy
powrót do forum serialu Tajemnica Amy

Amy w 5 sezonie zrobiła się no ... dośc dziwna. Zacznijmy od tego, że głównej bohaterki w serialu jest co raz mniej! W jednym z epizodów pojawiła się w 4 scenach...? Ciągle pojawiają się nowe postacie, historia krąży wokół nich, a Amy jest tak jakby... nieobecna. Po drugie Amy jest tak marudna, że wytrzymac się nie da. "Chcę małe wesele, chcę duże wesele. Ricky jest moim mężem, Ricky nie jest moim mężem" Kurcze dziewczyno! Jakbym ją znała to bym już jej chyba przywaliła. Oprócz tego Amy właściwie traktuje Rickiego już prawie jak własnośc. Wiem, że on kiedyś miał różne skłonności, ale się zmienił, jest jej mężem (chyba) i powinna mu ufac. Laska robi mu właściwie awantury o każdą dziewczynę na jaką spojrzy. Dowalają mnie też jej nie kończące się schizy. Jej poczta głosowa: "Hi I'm Amy. I'm married!" Ja wiem, że można się cieszyc, bo w końcu takie rzeczy są do tego powodem, ale ... Moim zdaniem to poprostu chore! Trzeba było sobie ustawic: "Hi I'm Amy. I'm pregnant!". No osobiście nie wiem czy jest się z czego cieszyc w wieku 15 lat.
Postac Amy już dawno zrobiła się denerwująca, no ale teraz... Przeżyc się nie da. Jakie jest wasze zdanie??

MiSiAaa__13

Jestem w połowie 2 sezonu .. I już mnie denerwuje Amy.. Boję się co będzie dalej :) Myślałam, że jej bohaterka na przełomie paru sezonów zmieni swoje nastawienie , przestanie czepiać się o wszystko, być ciągle naburmuszona a widzę jednak, że z sezonu na sezon jest coraz gorsza .

ocenił(a) serial na 7
MiSiAaa__13

a ja myślę, że zachowanie Amy jest celowe. Scenarzyści chcieli jak może zachowywać się dziewczyna w jej wieku, która ma dziecko i męża. niby jest szczęśliwa, ale ma też żal do reszty świata o to że zmarnowała sobie życie, że nie pójdzie na wymarzone studia, nie może wychodzić kiedy chce na spotkania z przyjaciółmi itp. stąd jej huśtawka nastrojów, takie 'pogubienie' i niezdecydowanie.

lilla_ana

Owszem - masz rację, ale Amy sama jest sobie winna, że się w to wpakowała i nie powinna wyżywać się na bliskich sobie ludziach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones