PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161236}

Teletubisie

Teletubbies
3,7 3 664
oceny
3,7 10 1 3664
Teletubisie
powrót do forum serialu Teletubisie

Oto dowód na brak odpowiednich zajęć naszego pieknego kraju:

"Poproszę moich psychologów z biura, by obejrzeli bajkę "Teletubbies" i ocenili, czy może być ona pokazywana w telewizji publicznej - deklaruje rzecznik praw dziecka, Ewa Sowińska". Proponuję też obejżeć misia uszatka gdzie padają słowa "Dzieci lubią misie, MISIE LUBIA DZIECI" no no nie ładnie, czyżby "Miś Uszatek" promował pedofilię. To się jeszcze okaże !!!

"- Zauważyłam, że Tinky Winky ma damską torebkę, ale nie skojarzyłam, że jest chłopcem. W pierwszej chwili pomyślałam, że ta torebka musi temu teletubisiowi przeszkadzać. Taki balast niepotrzebny. Później się dowiedziałam, że w tym może być jakiś ukryty homoseksualny podtekst" -- twierdzi Sowińska w rozmowie z "Wprost". Taak napewno !! Ta torebka jest oznaką homoseksualizmu tego stwora.

Ja apelowałbym do tej pani o lustrację również innych postaci z bajek m.in. właśnie, wspomnianego Misia Uszatka !! Pozdrawiam

djwislak

eh, pani Ewa Sowińska jest z lpr, więc czego by tu innego się spodziewać? Rozważali nawet w naszym cudownym parlamencie, żeby Jezus był patronem Polski. Dzieje się to tak jakbyśmy nie mieli problemów :] a mamy spore ;]

djwislak

misia uszatka to na pewno zlustrują w końcu tworzony był w czasach komunizmu, już pewnie jest zakazany w TVP podobnie jak czterej pancerni i Kloss

ocenił(a) serial na 10
Kami122

Az dyszke musze wklepac przesladowanym.
No i w imiemiu mojej 3letniej chrzesnicy, wiernej fanki Tubisiów, ktora kocham nad wszystko :)))

ocenił(a) serial na 1
Boora

che, che jasne, że jest gejem! Oni wszyscy to pedały xD

djwislak

http://www.youtube.com/watch?v=U7XC-c70VyI&mode=related&search=

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones