PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=125024}

To niesamowite

So Weird
7,2 81
ocen
7,2 10 1 81
To niesamowite
powrót do forum serialu To niesamowite

Od pewnego czasu szukam serialu z przed lat w którym kobieta w śpiące komunikowała się z chłopakiem przez czat internetowy. Niestety to jedyny szczegół jaki pamiętam . Wszystkie tropy prowadza do tego serialu . Czy jest ktoś kto może to potwierdzić ?:)

komornikzmc

pamiętam ten odcinek, komunikowała się przez zwarcie w gniazdku xD, potem wyprowadziła go jakby ze snu choć nie jestem pewien czy ta osoba w śpiączce nie była płci pięknej

Bengosha

A czy ktoś pamięta, czy w tym serialu w jednym z odcinków, jednemu z chłopaków z normalnych ust zrobiły się takie MALUSIENKIE? :D wszystko wskazuje na to, że to właśnie ten serial, ale muszę się w końcu upewnić, szukam od lat! :)

komornikzmc

też ostatnio męczył mnie ten serial :) nie wiem czy Tobie też chodzi o to (po 3 latach ale w końcu odnaleziony) www.filmweb.pl/serial/Odyssey%2C+The-1992-109973

FemineGirl

tytuł mi nic nie mówi ale mam nadzieje ,ze to to :)

komornikzmc

A czy ktoś pamięta, czy w tym serialu w jednym z odcinków, jednemu z chłopaków z normalnych ust zrobiły się takie MALUSIENKIE? :D wszystko wskazuje na to, że to właśnie ten serial, ale muszę się w końcu upewnić, szukam od lat! :)

komornikzmc

czy to ten serial?
https://www.filmweb.pl/forum/filmy/Szukam+filmu+lub+serialu+z+czarna+panter%C4%8 5,3368327

Już kiedyś pisałem o tym, ale nie znalazłem... W ciemną noc idzie w kierunku gościa czarna pantera. Facet jest przerażony. W pewnym momencie podchodzi do niego już bardzo blisko, a on woła: "Wybacz mi, bo zgrzeszyłem!", później powtarza raz jeszcze: "Wybacz mi, bo zgrzeszyłem!". Wtedy pantera daje mu spokój. Narrator czyta na koniec odcinka: "Najważniejsza jest pokora". Jestem pewny, że to leciało na RTL7 przed serialem "Czy boisz się ciemności".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones