SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Umrzeć ze śmiechu

I'm Dying Up Here
2017 - 2018
1 godz.
7,1 220
ocen
7,1 10 1 220
806
chce zobaczyć
Los Angeles, lata 70. Goldie prowadzi klub, w którym przyszłe gwiazdy kabaretu stawiają pierwsze kroki na scenie komedii stand-upowej. Więcej Mniej
Umrzeć ze śmiechu zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Los Angeles, lata siedemdziesiąte. Grupa spragnionych sławy komików każdej nocy marzy o występie w najgorętszym stand-upowym klubie w mieście. Zanim jednak staną na głównej scenie, muszą przejść selekcję dokonywaną przez surową właścicielkę lokalu Goldie (Melissa Leo). Stand-up jest całym ich światem. Zrobią wszystko, żeby tylko spełnićLos Angeles, lata siedemdziesiąte. Grupa spragnionych sławy komików każdej nocy marzy o występie w najgorętszym stand-upowym klubie w mieście. Zanim jednak staną na głównej scenie, muszą przejść selekcję dokonywaną przez surową właścicielkę lokalu Goldie (Melissa Leo). Stand-up jest całym ich światem. Zrobią wszystko, żeby tylko spełnić marzenia o sławie. Odważni do bólu, wyjawiają na scenie swoje najskrytsze myśli i najmroczniejsze sekrety w nadziei, że uda im się rozbawić widownię.

na podstawie
studio
Showtime
tytuł oryg.
I'm Dying Up Here
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych