serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Umrzeć ze śmiechu

I'm Dying Up Here
2017 - 2018
1h
7,1 235
ocen
7,1 10 1 235
Los Angeles, lata 70. Goldie prowadzi klub, w którym przyszłe gwiazdy kabaretu stawiają pierwsze kroki na scenie komedii stand-upowej. Zobacz pełny opis
Umrzeć ze śmiechu zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Los Angeles, lata siedemdziesiąte. Grupa spragnionych sławy komików każdej nocy marzy o występie w najgorętszym stand-upowym klubie w mieście. Zanim jednak staną na głównej scenie, muszą przejść selekcję dokonywaną przez surową właścicielkę lokalu Goldie (Melissa Leo). Stand-up jest całym ich światem. Zrobią wszystko, żeby tylko spełnićLos Angeles, lata siedemdziesiąte. Grupa spragnionych sławy komików każdej nocy marzy o występie w najgorętszym stand-upowym klubie w mieście. Zanim jednak staną na głównej scenie, muszą przejść selekcję dokonywaną przez surową właścicielkę lokalu Goldie (Melissa Leo). Stand-up jest całym ich światem. Zrobią wszystko, żeby tylko spełnić marzenia o sławie. Odważni do bólu, wyjawiają na scenie swoje najskrytsze myśli i najmroczniejsze sekrety w nadziei, że uda im się rozbawić widownię.

na podstawie
studio
Showtime
tytuł oryg.
I'm Dying Up Here
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Można znaleźć już pierwszy odcinek, został opublikowany przedpremierowo. Bardzo mi się podobał klimat w jakim jest utrzymany, tak samo muzyka; Bowie i inne perełki. I Sebastain Stan gościnnie, oczywiście.

Genialny serial, który emitowany jest o dziwnych godzinach, które nigdy mi nie pasują. Ktoś coś ? Oprócz GO oczywiście.

Marna to wiadomość https://variety.com/2018/tv/news/im-dying-up-here-canceled-showtime-1202862398/

Seria nie uzyskała pozycji w rankingu, a pierwszy sezon osiągnął średnią oglądalność 143 000 widzów na odcinek w Live + Same Day, co czyni go jednym z najmniej oglądanych oryginałów Showtime.
W drugim sezonie...

Z tego, co widzę, jeszcze nie został dodany. ;)
Proszę bardzo: https://www.youtube.com/watch?v=pR0PUkGbuto

Wie ktos czy mozna juz obejrzec po polsku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones