PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 535
ocen
6,3 10 1 6535
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

witam witam
jak wam minął pierwszy tydzień szkoły? jakieś przygody, oceny (xd), nowe znajomości?
opowiadajcie

ocenił(a) serial na 9
Sweet_Raspberry

Witaj ! Kac po wczorajszym mleku przeszedł? U mnie pierwszy, drugi itd. tydzień szkoły nigdy nie jest normalny, bo moja szkoła nie jest normalna. Ta doszedł nam do szkoły jakiś dziwny typ XD , oczywiście chłopacy patrzą na niego jak na bohatera co mnie wkurza, ale cóż poradzisz. A co tam u Ciebie?

dielaraever

No co ty, nadal trwa misia hahaha
Nowa klasa równa się poznawanie nowych ludzi z czego nie jestem zadowolona, soo
Nikt mnie nie lubi hahaha

ocenił(a) serial na 9
Sweet_Raspberry

Aww, misia <3, lubię nowych ludzi są ciekawi so.. Na pewno ktoś Cię lubi, hah , ja mam taki problem, że ludzie z którymi chce gadać nie chcą ze mną gadać a ludzie, z którymi nie chce gadać ciągle coś do mnie mówią LOL

dielaraever

d o k ł a d n i e xd
ale ja nie lubię ludzi hahah xd znaczy bez obrazy, ale nowych takich.. wiesz xd

ocenił(a) serial na 9
Sweet_Raspberry

Widzisz jak zawsze się zgadzamy, a ja lubię nowych pod warunkiem że to dziewczyny, chłopacy rzadko kiedy są ok

dielaraever

zależy też jakie, jedne są ok, a inne gapią się na ciebie jakbyś była ufo hahah

Sweet_Raspberry

A więc tak-
* Mam już pierwszą jedynkę, bo pomyliłem trapez z równoległobokiem :D
* Zrobiłem się bardziej dziki, ale to pewnie przez przebywanie z dzikimi zwierzętami. A raczej z jednym dzikim zwierzęciem, moim kochanym. <3
* Mam nowotwór
* I mam plan lekcji z Violettą XDDD
* Do tego zwolnienie z wf'u do końca listopada ^^
* Marta nagrała nowe covery *-*
* Cieszę się, że wróciłaś!
* I nie cieszę się, że teraz mało osób wchodzi tutaj :<
* Jutro leci en vivo o 11 *_*
* Mimo że chłopak, który nie zdał, przeniósł się do innej szkoły, nadal jest zaliczany do naszej klasy :D
* A co u Ciebie? :3

ocenił(a) serial na 3
Sebek7771

Sebastianie, co ma dokładniej oznaczać podpunkt 3 Twojej wypowiedzi?

KeThA

To, co oznacza. Osteoid osteoma dokładniej. :D

ocenił(a) serial na 2
Sebek7771

I według ciebie to jest śmieszne? o.o

tears_in_heaven

Nie jestem osobą, która jakoś poważnie podchodzi do swoich chorób. ^^

ocenił(a) serial na 2
Sebek7771

Nie wierzę w to, co widzę.
Albo wymyślasz sobie to i żartujesz z tematu, z którego żartować nie należy, albo coś z tobą serio nie tak. Przejmujesz się czyjąś zaniżoną oceną "Violetty", a własne zdrowie masz gdzieś? Jezu...

tears_in_heaven

Tak to już jest, że bardziej mi zależy na innych, niż na sobie. ^^

ocenił(a) serial na 2
Sebek7771

Ty jesteś niereformowalny. -.-
Nie udawaj nagle altruisty, który kocha wszystkich i chce ich szczęścia, bo to nie o to chodzi. Choroba to nie temat do dowcipów. I o ile to prawda - a nie wierzę, że tak jest - to... Sorry, ale jeżeli ciebie to naprawdę bawi, to znaczy, że jesteś idiotą.

tears_in_heaven

Nie zrozumiałaś. xD
Chodziło mi o Violettę, a nie o tego, kto ocenia. I o to, że bardziej poruszy mnie kiedy ktoś na wychowaniu fizycznym dostanie piłką, niż właśnie moja choroba.
Ach, zapomniałem, to CHOROBA! Powinienem się załamać, płakać, narzekać, pociąć i powiesić, a ja żartuję :((((((((((((((

ocenił(a) serial na 2
Sebek7771

Zrozumiałam, wbrew pozorom nie jestem aż tak tępa. xD
Nie uważam, że powinieneś się ciąć. Wiem, co to znaczy podchodzić z dystansem do choroby. Dobra, może nowotworem "pochwalić" się nie mogę, ale trochę się po lekarzach najeździłam w życiu. Mnie też mój kręgosłup bawi, dopóki nie zacznie boleć. :D

Przepraszam, Sebek. Nie powinnam się unosić. Ale byłam początkowo pewna, że to głupi żart... A ja jestem na tym punkcie trochę przewrażliwiona ostatnio. W czwartek idę na pogrzeb. I nie jest mi do śmiechu.

ocenił(a) serial na 3
Sebek7771

Chyba sobie żartujesz o.o Powiedz, że żartujesz. Wkurzę się maksymalnie, ale...

KeThA

Nie żartuję :D

ocenił(a) serial na 3
Sebek7771

Tak, jasne, i dlatego taki szczęśliwy jesteś z tego powodu?

KeThA

Zawsze chce mi się śmiać, kiedy ktoś mi nie wierzy. :D

ocenił(a) serial na 3
Sebek7771

Ty jesteś do reszty zrąbany. My się z Zuzką o Ciebie martwimy (udajmy, że tego nie powiedziałam), a Ciebie to bawi,...

KeThA

To raczej taka niekontrolowana niewłaściwość, która sama się tworzy.
Np; dzisiaj wszyscy sobie normalnie rozmawiają, ktoś się mnie pyta "Co Ci się stało w palec?", ja- "Mam nowotwór.", a wszyscy tak od razu nagle cicho i zdziwione twarze, a ja wybucham śmiechem :D Trochę tak jak jak ty na "Gwiazd naszych wina". :D

ocenił(a) serial na 3
Sebek7771

Nie, to co innego, nie porównuj takich dwóch rzeczy. Na gwiazd naszych wina śmiałam się z reakcji ludzi dookoła, z ich pociągania nosami itp., a Twoje zachowanie to zwyczajna reakcja obronna.

KeThA

Jak kto woli. xD

ocenił(a) serial na 3
Sebek7771

Aleee za to punkt drugi był idealny ;>

Sebek7771

Masz kostniaka? O.o
"Na szczęście" nie jest to złośliwy nowotwór...
Życzę Ci, byś wyzdrowiał.
A z tym niepodchodzeniem poważnie do swoich chorób to chyba Cię rozumiem. Gdybym ja poważnie podchodziła do swojej choroby, to serio, oszalałabym w końcu. A tak, staram się nie przejmować i obracać to w żart :)

esteckiewicz1

No mam.
Dziękuję! :D
A jaką ty masz chorobę?

Sebek7771

Jakie przygody hahah, ale jak reszta uczepię się punktu 3, eww
U mnie... No jestem w nowej szkole, poznałam nowe osoby i wgl wszystko nowe, byłam na meczu siatkówki! Jeej xd i... chyba tyle lmao

ocenił(a) serial na 8
Sebek7771

Sebastian ja naprawdę cię nie rozumiem... Jak możesz żartować z tak poważnej choroby. Chociaż właściwie muszę się z tobą zgodzić. Lepiej się śmiać niż płakać. W każdym bądź razie wracaj szybko do zdrowia :). Człowieku ty masz naprawdę pozytywne nastawienie do życia... Jak?

LuLuComello

Nie taki diabeł straszny, jak go malują. ^^ A przynajmniej mój nowotwór nie jest taki straszny, chyba.
Ja i pozytywne nastawienie do życia? xD Ciekawe. :D

ocenił(a) serial na 8
Sebek7771

Ja bym się chyba przejęła :D. Ale dobrze, że jesteś mimo wszystko szczęśliwy. E tam, wyzdrowiejesz. To forum powoli obumiera, a to źle :/

ocenił(a) serial na 3
LuLuComello

Prawda, ludzi już od 2s V męczy xD

ocenił(a) serial na 3
Sissi_Annie_Romy

jeszcze jak leciał 2 to było dobrze, ale teraz to już... ee... xD Nawet dla żartów nie chce mi się oglądać xD Nawet dla Naxi...

ocenił(a) serial na 3
KeThA

Ja od 2 s przestałam oglądać hmm od 21 odcinka , a potem z ciekawości obejrzałam 2os , miałam cichą nadzieje, że będzie Leónara, no ale jakżeby tak Leónetki by nie miało być, przecież to zbrodnia przeciw ludzkości, w 2s osobiście lubiłam Naxi, Marcesce i Leónarę i tylko z wymienionymi parami scenki na yt oglądałam, a 3s mam głęboko w 4 literach

Sweet_Raspberry

A! I oczywiście:
Witam*
Jak*
Jakieś*
Opowiadajcie*
D o k ł a d n i e*
Ale*
I po każdym zdaniu stawiamy kropkę, ewentualnie wykrzyknik czy znak zapytania :D

Sebek7771

Znowu zaczynasz hahah, brakowało mi tego :p

Sweet_Raspberry

Witajcie, w mojej nowej klasie nie ma ani jednej dziewczyny więc specjalnie się tutaj wyżalam :(
Smuteg.

ocenił(a) serial na 7
TheMateuszNH

A w mojej jest 17 dziewczyn i 2 chłopaków xDD
Hotelarze pozdrawiają haha xD

Magdaa95

Informatycy z Krakowskiego technikum łączności pozdrawiają, 36 chłopaków i 0 dziewczyn ;)
PS: Tego serialu nie widziałem i nie wiem skąd się tu wziąłem :)

ocenił(a) serial na 7
TheMateuszNH

Hahaha to faktycznie dość dziwne jak go nie widziales xD

Magdaa95

Tak to jest jak się po internecie wędruje.

ocenił(a) serial na 7
TheMateuszNH

no, chociaż ja też tu trafiłam przypadkiem ale serial oglądam ; >

ocenił(a) serial na 3
TheMateuszNH

Ojej, smuteczeq, że szok ^^
Informatyka taka piękna *o* Powiem Ci, ciesz sie, dopóki nie ma dziewczyn, nie ma problemów. Jak jest ich więcej niż 2 to zaczynają się awantury...

Sweet_Raspberry

http://www.filmweb.pl/serial/Violetta-2012-668104/discussion/Raczej+nie+mam+nic+ ciekawego+do+napisania...,2298497 <3

Sebek7771

coooo XDD

ocenił(a) serial na 8
Sweet_Raspberry

Haha. XD Przepraszam, musiałam. :D

julia_555

a ja nie wiem o co chodzi lel

ocenił(a) serial na 8
Sweet_Raspberry

"Po prostu kocham ten serial <33 I co mam jeszcze napisać? Wybieracie się do kina na Violette?
Ja tam jeszcze nie wiem, ale może..." już wiesz? :D

julia_555

Byłam młoda i głupia, dorosłam.
Btw, czym ja wtedy dostałam XD jezu, najchętniej wymazać ten okres, teraz mam idoli i jest świetnie, a nie to.
Jezu, serio, nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones