PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724464}

Wiedźmin

The Witcher
7,1 180 389
ocen
7,1 10 1 180389
5,6 35
ocen krytyków
Wiedźmin
powrót do forum serialu Wiedźmin

A ty drogi widzu jesteś debilem i jako autorzy scenariusza musimy ci wszystko wytłumaczyć niepotrzebnymi dialogami, które nic nie wnoszą. Ale tak na wszelki wypadek, bo może nie wyłapałeś, że Geralt zjadł tę zranioną sarenkę.

Ten serial to jest jakiś rekord jeśli chodzi o gówniane i niepotrzebne dialogi. Wszędzie wciskają też ekspozycję i np. o pradawnej historii elfów dowiadujemy się z przewleczonych dialogów wciśniętych chyba w co najmniej trzy różne sceny. Każdy porządny autor czy to książek czy scenariuszy powinien przecież znać zasadę "show, don't tell". Ja nie wiem kogo zatrudniają to pisania tych "superprodukcji" - to jest po prostu dno i trzy metru mułu.

Jurek_666

To nie oglądaj. Czytaj książki lub graj w gry. Nie widzisz genialności tego serialu. To nie miała być ,,Gra o tron,,. Wyszło dobrze. Ale polaczki jak zwykle narzekają. Fanem tego uniwersum nie jestem, w gry nie grałem, ale czytałem książki i uważam, że serial jest dobry. To nie miała być wierna kopia książek. Rozumiesz baranie słowo ,, adaptacja,,? Jeśli uważasz, że ten dialog był głupi to nie wiem co napisać. Pani Lauren ma prawo pisać ten serial jak jej się podoba. Przykładowo potwierdzono, że gdy pojawi się Nivellen Ciri będzie u niego razem z Geraltem. I co ? Źle? Ja się cieszę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones