PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612991}

Wilfred

7,5 9 896
ocen
7,5 10 1 9896
Wilfred
powrót do forum serialu Wilfred

Natknełam się na ten serial w internecie i chciałabym zacząć go oglądać tylko nie wiem czy warto .Jak uważacie ?

ocenił(a) serial na 9
missnikilove75

Chciałabym dodać że raczej nie oglądam tego typu seriali .Wole raczej seriale jak :pretty little liars ,lying game ,The vampire diares,The secret circle,teen wolf czy american horror story .Ale do tego serialu przyciągną mnie opis .Czy ma szanse mi się spodobać ?

ocenił(a) serial na 10
missnikilove75

Nie, nie ma szansy ci sie spodobac. Jest calkiem inny niz to, co wymienilas.

ocenił(a) serial na 9
Kuroi303

Ja wiem że jest inny ,ale skora tak piszesz musisz mieć racje .A tak wog jak oceniasz ten serial ,podoba ci się ?

ocenił(a) serial na 8
missnikilove75

również oglądam takie same seriale jak ty, na początku owszem serial mnie zaciekawił, a teraz zaczyna nudzić

ocenił(a) serial na 9
MiLusSia

Dzięki za pomoc nie będę go oglądać ale może mogłabyś mi polecić jakiś inny serial ?

ocenił(a) serial na 8
missnikilove75

czysta krew, gra o tron, spartakus, Sekretny Dziennik Call Girl, rodzina Borgiów mam nadzieje, że niektóre sie spodobają:)

ocenił(a) serial na 9
MiLusSia

Dzięki za pomoc ;)

ocenił(a) serial na 10
missnikilove75

Wilfred to chyba moj ulubiony serial, wiec tak, podoba mi sie. :)

ocenił(a) serial na 7
missnikilove75

oglądam te seriale co ty i Wilfred to jeden z moich ulubionych~! na końcu zawsze łapie się na tym że szczerze się do laptopa jak głupia hahaha :)

ocenił(a) serial na 9
missnikilove75

Bez sensu jest takie pytanie. Obejrzyj chociaż pierwszy odcinek - a nuż ci się spodoba

ocenił(a) serial na 7
missnikilove75

Mi osobiście się podoba, do tego Elijah Wood... Zabawny jest ten serialik :)

ocenił(a) serial na 5
missnikilove75

Fajny serial na zabicie czasu, ja przerwałem jego oglądanie i raczej nie wrócę czaso zabijaczy jest pełno a ten nie jest wart aż takiej uwagi

ocenił(a) serial na 9
missnikilove75

Oglądam Supernatural, PLL, 90210, GG i masę innych tego typu seriali, a Wilfreda uwielbiam, więc to zależy od osoby.

ocenił(a) serial na 10
missnikilove75

Jeśli lubisz czarny i sprośny humor, to powinien Ci się podobać. Nie wiem czy oglądałaś Teda? To podobny typ humoru, trochę ciężkawy i strasznie zakręcony. Mi się podoba, ja lubię taką komedię. Jest tam wiele sytuacji gdzie idzie boki zrywać. Jestem w połowie oglądania i przyznam się, że chcę więcej ;-) Z powyższych seriali, które wymieniłaś nie znam ani jednego, więc ciężko mi powiedzieć czy są takie same, czy się różnią, nie mam pojęcia.

ocenił(a) serial na 9
ewej

Teda oglądałam i naprawdę mi się spodobał tak jak i ten serial ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones