PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612991}

Wilfred

7 395
chce zobaczyć
Wilfred
powrót do forum serialu Wilfred

Czy warto?

ocenił(a) serial na 10

Witam. Warto zaczynać oglądać? I czy jest problem z napisami bo chyba jakis torrent sie znajdzie tylko nie wiem jak z napisami sprawa stoi

ocenił(a) serial na 9
Belsnizkel

Oczywiście, że warto! Ja zaczęłam oglądać i nie żałuję, bardzo mnie wciągnął ;) Według mnie 1 sezon był pod serial komediowy, a 2 jest trochę poważniejszy ale moim zdaniem lepszy ;) A teraz 3 też jest super :) Z napisami nie ma dużego problemu, wystarczy dobrze poszukać w internecie :)

ocenił(a) serial na 9
Belsnizkel

sciagnij sobie napiproject, program szuka napisow od razu dopasowanych do Twojej wersji filmu, i jest darmowy. Ma calkiem sporo tych napisow w bazie, do seriali i filmow, do Wilfreda mial wszystkie jak na razie (tj. do 11 odcinka, sezon 3) :)
pzdr!

ocenił(a) serial na 10
Belsnizkel

To najlepszy serial komediowy jaki w ostatnim czasie obejrzałam. Jeśli lubisz dość zryty humor, nie tylko czarny, ale po prostu zryty to Ci się spodoba, a jak nie lubisz ostrych żartów to raczej nie spodoba Ci się. Zwłaszcza 1 sezon, jest przegigantyczny, dawno się tak nie śmiałam, ale jak mówię trzeba lubić takie nieskrępowane poczucie humoru. Ja osobiście jestem zachwycona. Pierwszy jest najzabawniejszy, drugi już taki poważniejszy ale zjechany kompletnie, a trzeci to taki pośrodku, jest mnóstwo nieprzyzwoitych żartów, ale i zaskakujących obrotów akcji.

ocenił(a) serial na 10
ewej

Widzę że podobało ci się The Office , mogę się spodziewać podobnego humoru? Bo uważam The Office US za najlepszy serial jaki oglądałem

ocenił(a) serial na 10
Belsnizkel

Tak, zdecydowanie. Może nie jest to stricte brytyjski humor, bo australijski ;-) ale rodzaj żartów jest bardzo podobny. Pierwsze skrzypce gra ten Wilfred, nakręca cały ten serial. A z napisami nie ma problemu, poza tym widzę że ma lecieć w tv, to tym bardziej zachęcam. Ja wprawdzie oglądałam tylko The Office UK, amerykańskiej wersji nie widziałam. Ale jak oglądałeś/aś wersję brytyjską i Ci się podobało to Wilfred też Ci się spodoba.

ocenił(a) serial na 10
Belsnizkel

Odcinki są do siebie bardzo podobne pod względem poziomu, dlatego obejrzyj 1 czy 2 pierwsze (tylko po 20 minut trwają) i już będziesz wiedzieć.

ocenił(a) serial na 9
Belsnizkel

Napisy są na bieżąco dodawane :) polecam kinomaniak lub ittv tam masz wszystkie odc Wilfa : )

ocenił(a) serial na 10
Magii_Mistrz

Ja od jakiegoś czasu nie wyobrażam sobie oglądanie filmów/seriali w innej jakości niż HD :). A biorąc pod uwagę długość odcinka, to Wilfred w jakości 720p waży jedynie około 700MB ;)

ocenił(a) serial na 9
Zignar

zgadzam się :) jak oglądać to lepiej poczekać na lepszą jakośc :) a co do Wilfa to przeważnie max 720 p jest wersja:)

ocenił(a) serial na 10
Magii_Mistrz

A od 22 września ma lecieć w eska tv. Jak nie lubię tej stacji, tak chyba polubię przez Wilfreda. Ciekawe jak wypadnie cały pierwszy sezon z lektorem? Chociaż oglądałam ten sezon ze dwa razy, to kolejny raz nie zaszkodzi. A pierwszy jest gigant. Jak sobie przypomnę pojedyncze sceny to łomatko, leżę i się tarzam ze śmiechu. Kurcze jutro już ostatni odcinek. "Jak żyć panie premierze, jak żyć?" ;-)

ocenił(a) serial na 9
ewej

osobiście nie lubię lektora ; p wolę oryginalne ang , każdy mowi własnym głosem a nie lektor : P
ale każdy lubi co innego ; )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones