PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590394}

Wrogie niebo

Falling Skies
6,8 8 794
oceny
6,8 10 1 8794
Wrogie niebo
powrót do forum serialu Wrogie niebo

Coraz gorzej...

ocenił(a) serial na 1

Pierwszy sezon był w miarę dobry takie 7/10. To drugi, trzeci i czwarty są poniżej krytyki... Cały sezon jest nudny i na ostatnie parę minut finałowego odcinka powraca akcja i jest cliffhanger, który nas co roku oszukuję, że następny sezon będzie super. Na dodatek uśmiercają najlepsze postacie... m.i.n Karen, dr. Kadara, Tectora. Pope, który dla mnie był najlepszą postacią już nie śmieszy, jak kiedyś. Lourdes i Lexi w czwartym sezonie znieść nie mogę.

walker666

Pierwszy sezon był dobry, drugi i trzeci bardzo mi się podobały, a trzeci jest wręcz żenujący - romanse, trójkąty, nielogiczne zachowanie bohaterów, Pope jako ciepła klucha... Mam nadzieję, że w czwartym sezonie jakoś uratują historię, bo chyba twórcy sami zaczęli się gubić.

night_mist

Masz na myśli że w uratują w 4 a romanse i trójkąty są w 4 chyba ?
też mama taką nadzieje bo serial ma potencjał ale zniszczyli go w S4.
Oby go odratowali bo gdyby po prostu mieli więcej pomysłów jak w S1-S3 serial spokojnie mógłby mieć jeszcze kilka sezonów.
Myślę że pomysłów na dalsze losy byłoby mnóstwo wystarczy przeczytać co czasami fani wymyślają.Niektóre pomysły sa naprawdę dobre i lepsze niż to co serwują nam reżyserzy.
Wystarczy by weszli do internetu i poczytali co ludzie piszą,co się nie podoba.
Ann zachowująca się jakby całe życie była w wojsku, i jakby tylko jej dziecko zaginęło i było w niebezpieczeństwo była wkurzająca tak samo jak święta Loudres fanatyczka religijna uważająca Lexi za boga.
Sama Lexi- tragedia.
Gdyby wyciąć dziwne zachowania tych postaci ,durny romans i walkę o dziewczynę która kojarzy mi się z taką która nie ma żadnych zasad moralnych rodem z The Vampire Diaries może by ten sezon był lepszy!

Czy gdy Espheni planowali przemienić wszystkich ludzi w dziwadła czy nie powinni zacząć od dzieciaków z kolcami? Na pewno wiedzą że ludzie i Volmowie znaleźli na to sposób. Te dzieciaki które zatrzymały kolce już teraz mają super moce, czy nie powinni zacząć od nich transmutacji ludzi?
w końcu takie dzieci stanowią dla nich zagrożenie,mogą ich słyszeć,czuć no i lepiej wałczą używając swych mocy plus mają już w sobie cząstkę obcego DNA.

drarry55

Oczywiście mój błąd, chodziło mi, że sezon czwarty jest żenujący. Zgadzam się z Tobą w 100% :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones