PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314133}

Wyspa Niedźwiedzi

L'Ile aux ours
7,4 1 099
ocen
7,4 10 1 1099
Wyspa Niedźwiedzi
powrót do forum serialu Wyspa Niedźwiedzi

tak sobie myślę...

ocenił(a) serial na 9

Czemu nie puszczają tych bajek obecnie ?! Przecież chyba by podwoili oglądalność wieczorynki, bo oglądałyby i dzieci i starsza młodzież :)

krevek

W sumie masz racje, ja bym takie bajki oglądała z sentymentu nawet. Ale Wyspa Niedźwiedzi mnie przeraża. :P

ocenił(a) serial na 10
Aurien

Ma ktoś jakieś odcinki? W necie są tylko dwa, przydałoby się więcej:)

kucykpony

Ja to się często zastanawiam, czy ci z telewizji w ogóle odwiedzają te strony, na których ludzie domagają się przywrócenia starych seriali i wstawienia ich na miejsce tych dzisiejszych pierdół...

ocenił(a) serial na 10
littleflyingbears

Wątpię. Tak sobie myślę, że dzisiejsze dobranocki to liche są w porownaniu z tym co oglądaliśmy. Cały czas marzy mi się emisja "WN":)

ocenił(a) serial na 8
kucykpony

Teraz w necie jest już 21 odcinków - od czwartego pt. "Piramida Pota Pako" - do dwudziestego czwartego pt. "Balony ciemności". Szkoda tylko, że nie ma trzech pierwszych ani dwóch ostatnich. Podobno najwięcej wyjaśnia się w odcinku 25, w krainie duchów. Te odcinki są tylko po francusku. Może ktoś, kto zna francuski, mógłby to przetłumaczyć?

ocenił(a) serial na 9
krevek

Nie oglądałam tej bajki w TV bo jestem za młoda :P
Jest stara i dziwnie narysowana ale to bije na łeb takie bajki dla dzieci jak (nie pamientam nazw :))Marta mów czy Luduś narysuj.
Nie wiem jest coś w niej dziwnego intrygującego, ona jakoś dziwnie niepokoi, wywołuje nawet strach. A na dodatek kompletnie nie wiesz czego się w niej boisz klimatu, fabuły, postaci?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones