serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Zakładnicy z metra

Gidseltagningen
2017
44m
6,3 352
oceny
6,3 10 1 352
Piętnaścioro pasażerów sztokholmskiego metra staje się zakładnikami grupy przestępczej. Gdy rząd odmawia zapłaty okupu, rodziny ofiar postanawiają poprosić o pomoc prezenterkę telewizyjną. Zobacz pełny opis
Zakładnicy z metra zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

nagrody

Zwyczajny jesienny poranek, wydawałoby się dzień jak co dzień. Na ulicach miasta widać śpieszących do pracy mieszkańców stolicy Danii. Piętnastu z nich nie dotrze jednak dzisiaj do celu. Kiedy wsiadają do metra, nie podejrzewają, że kilka minut później zostaną zakładnikami trzech zamaskowanych i uzbrojonych mężczyzn. W zamian zaZwyczajny jesienny poranek, wydawałoby się dzień jak co dzień. Na ulicach miasta widać śpieszących do pracy mieszkańców stolicy Danii. Piętnastu z nich nie dotrze jednak dzisiaj do celu. Kiedy wsiadają do metra, nie podejrzewają, że kilka minut później zostaną zakładnikami trzech zamaskowanych i uzbrojonych mężczyzn. W zamian za uwolnienie zakładników porywacze żądają cztery miliony euro. Odpowiedź rządu jest zdecydowana - nie zamierzają płacić. Pozostają negocjacje, do których oddelegowany zostaje Philip Nørgaard (Johannes Lassen), szef antyterrorystycznej jednostki specjalnej. Równolegle do działań Nørgaard dziennikarka Naja Toft (Paprika Steen) na własną rękę zbiera informacje o porywaczach. 

studio
Sam Productions
tytuł oryg.
Gidseltagningen
inne tytuły
Below the Surface Międzynarodowy
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

potwierdzony!

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

będzie w TVP

Podoba mi się na 7-8

ocenił(a) serial na 8

Jestem w 6 odcinku i nie mogę przestać oglądać.
Dla mnie trzymający w napięciu i pełen zaskakujących zwrotów akcji.
Nie wiem, co będzie później, ale chyba nie spuści z tonu.

https://www.youtube.com/watch?v=uPXJioC6xpU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones