TelenowelaOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Telenowela

Sortilegio

2009 45 min.
7,8 2 054
oceny
7,8 10 2054
652
chce zobaczyć
{"id":"510085","linkUrl":"/serial/Zakl%C4%99ta+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2009-510085","alt":"Zaklęta miłość","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/00/85/510085/7253196.2.jpg"}
Maria Jose na skutek podstępu Bruna poślubia Alejandra. Między małżonkami rodzi się uczucie. Więcej Mniej
{"years":[2009]}
95

Serial nie jest dostępny online Zaklęta miłość zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Zakl%C4%99ta+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2009-510085/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/510085","link":"/serial/Zakl%C4%99ta+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2009-510085/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/510085","link":"/serial/Zakl%C4%99ta+mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-2009-510085/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
[]

Antonio Lombardo jest odnoszącym sukcesy inżynierem, który niespodziewanie zakochuje się w Victorii, zonie swojego najlepszego przyjaciela, Samuela. Z tego związku rodzą się bliźnięta – Bruno i Raquel, ale Antonio ich nie poznaje, ponieważ Samuel zabiera Victorię do Europy przed narodzinami dzieci. Wiele latystkich. Jego domniemanaAntonio Lombardo jest odnoszącym sukcesy inżynierem, który niespodziewanie zakochuje się w Victorii, zonie swojego najlepszego przyjaciela, Samuela. Z tego związku rodzą się bliźnięta – Bruno i Raquel, ale Antonio ich nie poznaje, ponieważ Samuel zabiera Victorię do Europy przed narodzinami dzieci. Wiele latystkich. Jego domniemana wdowa zostaje uwikłana w skomplikowaną siec szantażu,, z której trudno się wyplątać, ponieważ gra toczy się o wolność jej ojca, siostry i jej samej. Teraz jej mąż wraca, myśląc, że jest żonaty, tylko zapomniał o zonie w wyniku ałą żoną, Adrianą. Dzieci wzrastają, nie znając prawdy o swoim biologicznym ojcu. Bruno kategorycznie odrzuca ojca, jest wobec niego bardzo niemiły i oschły i tak mijają lata. Antonio, rozczarowany zbuntowanym i nie odpowiedzialnym zachowaniem Bruna oraz frywolnością Raquel, ustanawia swoim dziedzicem Alexa. Kiedy Antonio mówi o tym Victorii, wybucha wielka kłótnia. Antonio nieoczekiwanie umiera i jego syn dostaje majątek rodzinny i przedsiębiorstwo Lombardo, co wzmaga nienawiść Bruna wobec przyrodniego brata. Bruno poznaje prostą i piękną dziewczynę z prowincji, Marię Jose i prosi ja o rękę, podając się za młodszego brata i knując plan, przejęcia kierownictwa nad przedsiębiorstwem Lombardo. Bruno nastaje na życie brata, który zostaje uznany za zmarłego w straszliwym wypadku, w rzeczywistości zostaje ciężko ranny i po kilku dniach pojawia się, ku zaskoczeniu wszystkich. Jego domniemana wdowa zostaje uwikłana w skomplikowaną siec szantażu,, z której trudno się wyplątać, ponieważ gra toczy się o wolność jej ojca, siostry i jej samej. Teraz jej mąż wraca, myśląc, że jest żonaty, tylko zapomniał o zonie w wyniku amnezji, której doznał po wypadku. Dziwi go bardzo ta sytuacja, ale nie pozostaje obojętny na urodę dziewczyny. Miłości głównych bohaterów staną na przeszkodzie intrygi ich wrogów, Bruna i Maury, od lat zakochanej w Alenie, którzy zrobią wszystko, aby ich rozdzielić.

studio
Televisa S.A. de C.V.
data produkcji
2009
tytuł oryg.
Sortilegio
inne tytuły
Zaklęta miłość Polska
Sortilegio de amor (tytuł roboczy) Meksyk
Więcej...
Początkowo rolę Marii Jose miała zagrać Anahí, w ostatniej chwili zdecydowano, że tę postać zagra Jacqueline Bracamontes. Rozważana była też Sandra Echeverría.
Do roli Alejandra byli rozważani: Sebastián RulliJorge SalinasEduardo YáñezFernando Colunga.
Serial kręcono w Meksyku i Merida (Meksyk).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych