6,8 786
ocen
6,8 10 786
230
chce zobaczyć
{"type":"film","id":10002153,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/La+venganza+de+las+Juanas-2021-10002153/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Zemsta pięciu sióstr
 • FanatyczkaFilmowISeriali ocenił(a) ten serial na: 7

  Od samego początku, odkad wyszlo że są oni rodzeństwem, tak przypuszczałam, że młody nie jest synem Simona. A pewność juz zyskałam, gdy było wspomniane, że minelo 25 lat od łóżkowej przygody jego matki, z jego "wujkiem" :)
  Generalnie serial spoko, tak żeby lecial "w tle" ale nie powiem, z chęcią obejrze drugi sezon. Bo na pewno bedzie jakas kontynuacja patrząc na zakończenie ostatniego odcinka.
  Chociaz bez starucha może to już nie być to samo. No chyba, że Panna która ukazała się na samym układając puzzle to jego córka/wnuczka i będzie chciała pomścić jego śmierć.
  Bohaterki same w sobie chwilami irytujące. Ta piosenkareczka to w sumie typowa blondi idiotka, nie obrażając blondynek. Najbardziej podobała mi się gra tej "medium" oraz dziennikareczki. Zakonnica też irytująca. Maddi polubiłam za ten charakterek, ale i tak przez chwilę to w sumie każda poleciała na kasę i przestała racjonalnie myśleć.

 • annasurowka ocenił(a) ten serial na: 4

  FanatyczkaFilmowISeriali Sprawa że znamieniem dziedziczonym po dziadku bez sensu. Dlaczego wnuk Federico go nie miał, nieważne, który z braci był jego ojcem. Chyba że...

 • annasurowka Też mnie to zastanawia. Szofer był jego synem i miał znamię tak samo jak Simon, a ich brat (ojciec Federico) nie miał tak samo jak i Federico. Przecież gdyby nie był synem Rogelia to Rogelio by się chyba tym zainteresował?

 • FanatyczkaFilmowISeriali A może nie wszyscy musieli odziedziczyć to znamię...

 • princes125 ocenił(a) ten serial na: 8

  FanatyczkaFilmowISeriali Zastanawia mnie czy będzie kontynuacja... Jakby nie było wszystko wyjaśniło się w tym sezonie i było pokazane kto z kim został... Może pokazali kolejną Juane specjalnie żeby zaciekawić widza? Co by mieli pokazać w 2? Jak dla mnie może być tylko 1 sezon w końcu Simon nie żyje, Rogelio też... Każda dziewczyna kogoś ma, a Federico dowiedział się kto jest jego ojcem to jaki tu sens 2? Wiadomo coś na ten temat czy jest w planach?