PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94231}

Ziemia: Ostatnie starcie

Earth: Final Conflict
7,1 1 353
oceny
7,1 10 1 1353
Ziemia: Ostatnie starcie
powrót do forum serialu Ziemia: Ostatnie starcie

Według mnie to jest jeden z lepszych seriali SCI-FI. A dużo już oglądałem zaczynając od Andromedy i kończąc na GW. Polecam go wszystkim fanom SCI-FI.

bond_5

Zgadzam się.
Scenarzystą był Gene Roddenberry - to mówi dużo (oczywiście fanom SF)

ocenił(a) serial na 7
bond_5

Pisaliscie dawno te posty i pewnie jeszcze w tedy nie widzieliscie BSG
Ja najpierw dalem 8 gwiazdek potem zmienilem na 7 :P kiedys ogladalem ten serial w tv teraz chce sobie go przypomniec i koncze 1 sezon ale jak na razie jest tylko dobry ;p

damian252

A pamiętasz z niego cokolwiek teraz?
Zastanawiam się, czy oglądać i byłabym wdzięczna, gdyby ktoś mi powiedział zalety tego serialu itd.
Nie chcę marnować czasu, jeśli to 'nie to'.

ocenił(a) serial na 2
bond_5

Lepszych ? Czym to uargumentujesz ?

ocenił(a) serial na 7
Floyt

nie !!!

bond_5

Oglądałeś Babylon 5? co o nim sądzisz?

ocenił(a) serial na 7
posith

Pytanie nie do mnie ale..

Babylon 5 to przy Star Trek najlepzy serial sci fi

bond_5

Serial fajny, normalnie przypominają sie czasy dzieciństwa. Moim zdaniem klasuje się powyżej średniej. Nie jest to arcydzieło serialowe ale cóż. Pierwsze 4 sezony bardzo fajne, choć niektóre wątki można było pominąć bo prawie nic nie wnoszą do fabuły. Ostatni 5 sezon... Cóż chyba najsłabszy, przegadany i jakiś taki mało porywający... Ogólnie godny obejrzenia przynajmniej raz.

ocenił(a) serial na 7
bond_5

Najlepsze sa Star Treki i Babylon 5.

ocenił(a) serial na 6
bond_5

Serial godny polecenia, niestety za sezon 5 dostał tylko 6/10.
Porównywanie go do ST czy B5 jest bez sensu bo to całkiem inne klimaty.

tihomax

Ale to wciąż serial całościowy, tak?

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

Spoiler


Nie wiem jak to ocenić bo jak zabili głównego bohatera i zastąpili go innym to serial stracił dla mnie sens.

bond_5

nie wiem czy warto polecać serial w całości, 1-szy sezon wystarczy reszta to marna ciągłość a za najlepszy serial z branży sci-fi uznałbym "SG Atlantyda" potem "ST Enterprise" i jak do 2021 roku chyba nic lepszego nie widziałem gdyż reszta to albo nadmierny patos albo usilne wzniecanie jakiejś propagandy pasującej do danego czasu w którym się obraz tworzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones