PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809150}

Znaki

6,7 19 046
ocen
6,7 10 1 19046
Znaki
powrót do forum serialu Znaki

Polecam

ocenił(a) serial na 6

Pierwszy odcinek bardzo wciągający, zapowiada się naprawę ciekawie.

ocenił(a) serial na 5
fanaberia_filmaniak

Mnie tez przyjemnie zaskoczył! rzadko podobają mi sie polskie seriale a juz zwłaszcza kryminalne, najbardziej lubie angielskie, a ten jest po pierwszym odcinku...super! Powoli się rozkręca, (dla kogoś to może być nudne,dla mnie to jest najlepsze!) opowiada o bohaterach zależnościach miedzy nimi, o całej społeczności własciwie. Zupełnie jak w moich ukochanych serialach angielskich. Aktorsko bardzo dobrze! Konopka jest rewelacyjny! Nie znałam go,ale tutaj jest po prostu fenomenalny- mam uczucie,ze "gra samego siebie"- ale jeśli tak, to spoko- przynajmniej ekstra decyzja obsadowa. jego córka tez niezła,zwłaszcza jak na nastolatkę. Sceneria- FANTASTYCZNA! Te góry są przepiękne! Jak szukali tego jakiegoś Pawła, to te omszałe głazy robiły horrorowy nastrój. A co do dźwięku, to ja oglądałam na AXN i wszystko było OK. Jak zwykle mnie Szlag trafia na polskie udźwiękowienia filmów, to tutaj było spoko! Jeśli utrzymają ten poziom, to będę zachwycona!

ocenił(a) serial na 6
tootie_2

Ciekawe są również te elementy "magiczne", sam klimat gór już wywołuje takie mistyczne odczucia. Fakt - gra Konopki świetna, podoba mi się też Sujecka. Wreszcie coś odrobinę odmiennego, do polskich seriali kryminalnych podchodzę sceptycznie, ten mnie miło zaskoczył już na samym początku.
Jeśli lubisz scenerię gór to polecam Watahę, dla mnie serial polski nr 1 ostatnich lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones