Program tv

Alaskan Bush People

2014 42 min.
6,7 282
oceny społeczności
6,7 10 1 282
65
chce zobaczyć
Naturalista Billy Brown wraz z żoną Ami i siedmiorgiem dzieci postanawia spędzić swoje życie w buszu Alaski bez kontaktu ze współczesnym społeczeństwem.
11 10 9 8 7 5 4 3 2 1 ...
{"seasons":[11,10,9,8,7,5,4,3,2,1]}
86
gatunek
produkcja

W alaskańskiej dziczy niedawno natrafiono na niezwykłą rodzinę, której wszyscy członkowie urodzili się i wychowali z dala od cywilizacji. Billy Brown, jego żona Ami oraz siedmioro dorastających dzieci - pięciu chłopców i dwie dziewczynki - żyją w odosobnieniu na łonie natury, często nie spotykając nikogo z zewnątrz przez wiele miesięcy.W alaskańskiej dziczy niedawno natrafiono na niezwykłą rodzinę, której wszyscy członkowie urodzili się i wychowali z dala od cywilizacji. Billy Brown, jego żona Ami oraz siedmioro dorastających dzieci - pięciu chłopców i dwie dziewczynki - żyją w odosobnieniu na łonie natury, często nie spotykając nikogo z zewnątrz przez wiele miesięcy. Wypracowali własny dialekt i postrzegają siebie jako "wilcze stado". Zamieszkują w jednoizbowej chacie, a stylem życia w niczym nie przypominają typowej amerykańskiej rodziny. Niestety chata Brownów właśnie została skonfiskowana i spalona, ponieważ była postawiona na państwowych gruntach w niedozwolonym miejscu. Pozbawienia dachu nad głową rodzina musi jak najszybciej wybudować nowy dom, bowiem do rozpoczęcia zimy pozostało niewiele czasu...

studio
Park Slope Productions
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Super serial

  h4r

  Wpisuję się jako pierwszy i co mogę napisać? Oglądać bo fajny serial o dużej rodzince która mieszka w dziczy na Alasce i żyje tylko z tego co sama zdobędzie.

  5
  • Alaska :DD

   Goku_Bruce_Lee ocenił(a) program na 10 

   Jest to świetna rodzina i bardzo klimatyczny krajobraz.Tylko szkoda że klan z alaski jest akurat tak wcześnie :// ale bardzo polecam :))

   3
   • Spokojnie, to wszystko ściema! :)

    Parchatunio ocenił(a) program na

    Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

    • Chłam z discovery channel

     nocebo76

     Ten serial jest tak denny że aż boli, podobnie jak inne produkcje z discovery. Dialogi są tak sztuczne, jakby wszystkie pisała jedna ograniczona umysłowo osoba. Wieczna egzaltacja każdym pierdnięciem, zero treści, oczywiste stwierdzenia, dziwne że ludzkość wyszła z jaskiń patrząc na bohaterów i ... więcej

     • Sezon 1

      maja420 ocenił(a) program na

      Czy ktoś wie gdzie można obejrzeć 1 sezon ?

      Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.