Z czasem doszłam do wniosku, że oglądamy w danym okresie życia różne filmy, w zależności od tego czego akurat nam w danym momencie brak w tymże życiu, za czym tęsknimy, o czym marzymy, co bliskie naszemu sercu, czy po prostu co nam w duszy gra :) Przynajmniej to obserwuję u siebie. To samo tyczy się odbioru danego filmu i jego oceny. Człowiek zmienny jest bo i życie się zmienia.
Tyle nowego o mnie :)

Serduszka daję filmom, które czymś mnie ujęły lub mam do nich sentyment np. z młodych lat, nie zawsze to zaś idzie w parze z oceną, która ma być z założenia sprawiedliwa :) stąd można zaobserwować u mnie serduszko + brak maksymalnej noty.

Komentuję produkcje, o których mam coś do powiedzenia, czy po prostu mam na to ochotę bądź jestem zirytowana jednostronnymi opiniami...

Lubię obejrzeć sobie filmy/seriale różnego gatunku, nie przepadam za horrorami, kom. romantycznymi, sensacyjnymi i thrillerami (te 2 ostatnie czasem mi się zdarza).

Uwielbiam klimat filmów starszych niż lata 60-te Uwielbiam klimat filmów starszych niż lata 60-te
Ciekawi mnie kino z różnych stron świata, ale rzadko kiedy mam to szczęście, by trafić na taki film, nie ściągam filmów, niestety :(

Zdarza mi się oglądać film tylko dlatego, że gra tam mój ulubiony aktor/ka ;D Jestem wzrokowcem, lubię piękno pod każdą postacią.
Bywa, że oznaczam kogoś serduszkiem, choć nie daję oceny, sami domyślcie się dlaczego... :D
To, że tak wiele filmów czy seriali ma u mnie serduszko to efekt dawnego działania Filmwebu, w swoim czasie to "posprzątam" :)
--------------------------------------
Tuco: "When you have to shoot, shoot! Don't talk." - The good, the bad and the ugly. (1966) ""
Charlie: "You don't know what it's like, spending' all those years trapped behind a wall of politeness- bound and gagged. A dark and silent world where nothing grows but the anger." - "Me, Myself & Irene" (2000)
Will: "Look at me. Look at what I've become. I sometimes don't talk to another living soul for fucking days, weeks. I'm always on the move. I trust no one, nothing. And it's got fuck-all to do with escape or withdrawal or fear. It's grief. For a life wasted. And now there's Davey. Another fucking wasted life. And I'm gonna find out why."-" I'll Sleep When I'm Dead" (2003)
Na filmwebie od 25 lipca 2009
{ "votes": { "last": 1631620326000, "films": 1014, "serials": 357, "games": 0, "tvshows": 0, "roleCount": 605 }, "w2s": { "last": 1631620396000, "films": 2972, "serials": 663, "games": 0, "tvshows": 0 }, "favorite": { "last": 1601415851046, "films": 233, "serials": 182, "games": 0, "tvshows": 0, "people": 490 } }

FILMOWE DNA

0
oceny
0
ulubionych
0
chce zobaczyć
0
oceny ludzi kina
Użytkownik nie udostępnia swoich danych
  • ?