Hmm, od czego by tu zacząć? A właściwie to skończyć. Tak, niestety skończyć. Swą przygodę z FilmWebem zacząłem tak na prawdę latem 2001. FilmWeb pozwolił mi się rozwinąć, pozwolił stworzyć me internetowe jesenstwo. Ale teraz bym mógł się rozwijać dalej musiałem go opuścić, przynajmniej ze względu na chroniczny brak czasu jakoś zawiesić lub zminimalizować swą działalność tutaj. Niestety podczas gdy ja się rozwijałem, rozwijał się też i FilmWeb, choć on w niektórych przypadkach poszedł w kierunku takim, który nie tylko mi się nie podoba, ale chcę się od niego odciąć. Zresztą przed niektórymi aspektami ostrzegałem jeszcze jak tu aktywnie działełem. Ale cóż, nie mój cyrk, nie moje małpy. Dlatego najpierw poprosiłem Redakcję o usunięcie tego konta, by nikogo nie kusiło, nie myliło. Od tej chwili minęło już dość dużo czasu, a to konto stoi puste, opuszczone. Dlatego jakby ktoś chciał się ze mną skontaktować, proszę wyciąć duże litery poza L na początku z adresu email. No a poza tym staram się w jakiś sposób aktywnie uczestniczyć w działalności następujących stron poświęconych fantastyce czy filmowi:
http://www.stopklatka.pl - o tam jest mnie trochę, http://www.film.com.pl - tam jest ciekawe forum na którym się udzielam,
http://gwiezdne-wojny.pl - o to chyba strona na którą mam najwiekszy wpływ. 
Wpadnijcie też czasem na http://orthank.blog.pl oraz  http://floWEB.pl - ten to może nie jest ani filmowy, ani fantastyczny, ale też w dużej mierze mój serwis :).

Pozdrawiam i do zobaczenia w sieci.

mój adres  email to:
luc    w domenie gwiezdne-wojny.pl
po srodku dodaje się @ ;-)
  • ?