Wyboru dokonał Łukasz Muszyński.

komentarze 68

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Scott4
-"Pamiętasz, jak obiecałem, że zabiję cię na końcu?" -"Tak pamiętam." -"Kłamałem. " Kocham!
28
ja_tylko_na_chwile
Predator za nisko,powinien być w top 3.Gratki za 1 miejsce,żaden inny film nie mógł się lepiej wpasować.
18
mackal83
@ja_tylko_na_chwile Jak dla mnie major Alan "Dutch" Schaeffer(Predator) to nr 1 tego zestawienia , na 2 miejscu komandosi z obcego,a na 3 John Rambo.Tak czy siak niezła lista.
returner
@mackal83 Nie, bo brakuje komandosów z kultowych filmów z lat 60' i 70'. Lista opiera się tylko na filmach z lat 80' plus 2 filmy z XXI wieku.
mackal83
@returner Mnie komandosi kojarzą się głównie z latami 80-tymi.Fakt faktem zabrakło czegoś z lat wcześniejszych.
1
returner
@mackal83 Ja coś z listy wywaliłbym i wstawił coś starszego z kultowych filmów, a nawet z tych 7 wymienionych Commando powinien być znacznie dalej, a wyżej Predator 1 :)
esforty
A gdzie lata 60-te i 70-te? Gdzie Lee Van Cleef jako Sullivan z filmu o eponimicznym tytule "Komandosi"? A gdzie Richard Burton jako mjr. Smith i Clint Eastwood jako por. Shaffer w "Tylko dla orłów"?
9
dokkk66
@esforty por. Shaffer i mjr Smith, najlepszy komandoski duet w historii kina. Na drugim miejscu por. James Curran, czyli MIchael Biehn z filmu Navy Seals (1990).
1
win_ini
@nuniek Ja tam wolę być Domatorem niż uganiać się po dżunglach z Komandosem ;)
konradw27
Komando Foki, Komandosi z Navarony, Zaginiony w akcji...
6
Flinston1987
Jedyne co bym zmienił to mimo wszystko Johna Rambo umieściłbym na 1 miejscu, a Johna Matrixa przesunął na pozycję numer 2.
7
patryk14
Aż dziw, że ten ranking powstał dopiero teraz. Zacne grono, ale kompania z Predatora powinna być na podium, a Komando na pierwszym miejscu mnie oburza... Ja rozumiem, że ten film obrósł pewnego rodzaju kultem szczególnie wśród fanów Arniego, ale nie dość, że film jest podróbką Rambo to jeszcze kiepską... Niech sobie będzie wysoko w rankingu, bo wykreowana postać to kozak jakich nie ma, ale kurde.. nie wyżej niż Rambo
5
5
ukaniulz
Dobra lista, bo są komandosi z Obcego i Predatora. Zmieniłbym tylko kolejność. Pzdr.
4
Wyczes666
Komandos jest tylko jeden - John Matrix.
4
baldman83pl
John Matrix jest, John Rambo jest. Wybór siódemki jak najbardziej trafny. Uwag brak. Arni w "Komando" był świetny z tymi swoimi one-linerami.
3
koovi
Ekipę Bruce'a Willisa z Łez Słońca zamieniłbym z Zero dark thirty. Oni tylko chwilę byli na ekranie :)
2
malysz369
Johna Rambo umieściłbym na 1 miejscu, a Johna Matrixa
2
Valmont_3
W okularach termowizyjnych? Poważnie?
1
fire_diablo
@Valmont_3 Dokładnie. Tamci wojacy używają noktowizji a nie termowizji a to jest zasadnicza różnica. Na termo to Predator jechał.
1
mitrus80
Zielone berety to ja zjadam na śniadanie - Arnie to największy komandos historii, chociaż Chuck Norris (podium 2 miejsce) pewnie by go pokonał, 3 miejsce Indianiec który poszedł z nożem na Predatora, nie czarujmy się nikt z was nie miał by jaj tego zrobić ;-) Bill Duke 4 miejsce za to że się pomylił i zabił dziką świnię (zamiast Predatora) 5 miejsce Rambo - (za Rambo 1 i Rambo 3)
1
hycomat
Tam tylko takie sprostowanie: W "Helikopter w ogniu" to chyba Tom Sizemore a nie Tom Hardy.
Kubsio
Wrog numer jeden to jakis przypadek na tej liscie, duzo lepiej wypadli komandosi z '13 Hours The Secret Soldiers of Benghazi'.
DonPajmon
Może nie jest to rola pierwszoplanowa ani ikoniczny bohater na miarę ról Arnolda, ale uwielbiam kreacje L. Jacksona z Sekcji 8., taki typowy komandos z krwi i kości bez uczuć i z nutką szaleństwa w głowie.
WMcF100
A co z "Drużyną A"? Co z tego, że cukierkowy serial. Minie się podobało.
Jaahquubel
Commando to parodia filmu. Wywaliłbym.
erture
"Tylko dla orłów"! Bez tego filmu cała ta lista to lipa. Brazucił "Drużynę A" ale rozumiem że to bardzo kontrowersyjny. Brawo za "Obcego"!
erture
@erture ech komputer mnie nie posłuchał. Nie mogę poprawić, więc komentuję, miało być: "Brak też takich tytułów jak "Działa Navarony" czy "Parszywa Dwunastka" Ja bym jeszcze dorzucił "Drużynę A" , ale rozmiem że to bardzo kontrowersyjny film.
peter_filmaniak
Brakuje mi tu jeszcze komandosów z filmu "Komando foki" ale tak lista bardzo dobrze ułożona.
szymon230895
Jest jeszcze Kurt Russell i "Krytyczna decyzja" może on sam nie jest komandosem (Wiadomo że to tylko film ) ale oddział który w czasie lotu samolotów spuszczając się bodajże po linie przedostaje się na pokład samolotu opanowanego przez terrorystów to też nie lada wyczyn.

zwiastuny

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię