komentarze 42

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
tomciog18
Nie będę oceniać żadnych gier z Indii!! Po co mi to, o co chodzi, jak już to z Polski!! I nie chcę freetoplay też :).
Voytash89
@tomciog18 "Gry z Indii" - jebnąłem na plecy. :D Mam nadzieję, że tylko udawałeś skończonego idiotę. ;)
Qloset
Dąbek propsy za włosy!!! W końcu poszedłeś po rozum do głowy :)
x4r0105t
@Suteq - "Wiesz, moim zdaniem na PC nie ma takich exów AAA, których możnaby zazdrościć "... Hmm.. Chociażby Starcraft? Stalker? Civilization? C&C? No ale ja rozumiem, jeśli panowie prowadzący są na tyle fanbojami konsol, że nawet F2P omawiają tylko na te platformy (!). Ja rozumiem, konsole to spory rynek, ale do cholery, gracze PC też istnieją! To jest chore by Nintendo miało więcej czasu niż PC. Ja tu nie chcę rzucać tekstami że PC>konsole itd, bo uważam, że te platformy się po prostu dobrze uzupełniają. No ale nigdy się nie zgodzę z tekstami, że konsole wyparły PC. To hasło słyszę już od czasów PS2, i jakoś nadal gry są wydawane na PC. Okej rozumiem, premiera nowej generacji, PS4 i X1. No ale jeszcze raz powtórzę - bo po prostu nie mogę - f2p omawiać w kontekście konsol? Przecież na PC ich jest kilkadziesiąt(set?) razy więcej. Skoro tak, to po prostu rozdzielcie ten program na dwie inne serie, jedną dla PS i X, drugi dla PC, Nintendo i innych platform.
kaadeel
@kubaf13 oni mieli na uwadze FTP na konsolach... a o PC niestety nie zagłębiają się bardzo
kubaf13
Szkoda że nie zostało wspomniane o takich tytułach FREE TO PLAY jak Star Wars The Old Republic czy Star Trek gdzie z nowym patche jest tak jakby "nowy rozdział "
BmkmRalf
God of War nudzi się tak samo jak AC Black Flag
qoozder
Szkoda, że nie wspomnieliście o modelu z Europa Universalis, gdzie to co miesiąc wychodzi malutki płatny patch.
MariuszSP
https://www.youtube.com/watch? v=G6Q4ld4uqcY X na WiiU Grajcie sobie w porty nadal a WiiU będzie mieć same exy. WiiU aktualnie ma najwięcej gier. :) od next genów ps4 i xone. Wiec ta konsola nie umiera tylko czeka na gry . Zelde WiiU .... Wiecie co slaby ten wasz program 0 przygotowania ... X w tym roku :) Harvest Moon prawdopodobnie takze . Jak i Pokemon Stadium. GRY sprzedają konsole nie Sprzęt.
Roy_v_beck
Gdzie są kozaccy gracze z trzeciego odcinka? Jak oni chcą być pro, skoro się golą? :)
kurak73
sorki za błąd pisze się, zauważył.pozdrawiam raz jeszcze
kurak73
The Last of Us super gra a jego zakończenie to pomyłka,chyba że czegoś nie zrozumiałem.A i dobrze kolega bambuspl załważył może tak coś o Xbox One.Poza tym odcinek z ciekawym tematem.Pozdrawiam
Indrid_Cold_84
O dziwo X1 ma na start dobre wyścigi i dobra nawalankę. PS4 nie ma póki co nic dobrego, jedynie średni Killzone. Kto by się tego spodziewał po Microsofcie. No ale to tylko start, ja i tak zostaję przy Sony i Nintendo.
Gierzyn
The Last of Us ma zaskakujące zakończenie? Ludzie! To jest najgorzej zakończona fabuła w historii branży. Cudowne prowadzenie fabuły, genialna narracja i całkowicie spieprzone zakończenie, którego można się było pod koniec spodziewać. jest to przykre, bo najwyraźniej ND boją się odważnych decyzji fabularnych.
vertigo2004
Filmweb to lepiej niech się skupi na filmie i zostawi gry chłopakom z GOL-a
bambuspl
Dobry odcinek ale mam małą prośbę, było już kiedyś o PS4, o nintendo jest w każdym odcinku to teraz kilka słów o Xbox One by się przydało :P
NeoMetalSonic
Rynek gier toczy się swoimi prawami i tylko pomysłowość twórców przyniesie jakiekolwiek znaczące zmiany.
Suteq
@rvnrvn1010 No ale jak ich MMO i RTS nie interesuje to na pewno o tym nie będą rozmawiać. :P
Haloperidol
@Mikel82 - ja gram. ;) A że tam gdzie byłem, gadaliśmy głównie o konsolach to już inna bajka.
radd91
Dobry odcinek, jednak zabrakło mi w temacie rebootów komputerów stacjonarnych! Dlaczego tylko o konsolach? Na prawdę nikt nie tęskni chociażby za serią Commandos? Natomiast co do tego roku, to życzę Valve sukcesu ze Steam Machine i sobie, żeby w następnym odcinku ekipa Salonu Gier zajęła się także tym tematem ;) Pozdrawiam!
madtrexx
o jakiś bzdurach tylko gadają na tym filmwebie. może zajmijcie się filmami, bo o grach nie macie zielonego pojecia i zostawcie to dla CD Action.
rvnrvn1010
Suteq - Kwestia indywidualna, ja uważam że lepsze exy są na PC jak RTS i MMO, gry niezależne, i nie tylko, więc uważam że o PC powinni mówić więcej niż tylko o konsolkach.
just4
Nie rozumiem krytyki Killer Instinct za model sprzedaży. Gra za darmo oferuje jednego bohatera z możliwością dokupienia bohaterów za 5$, co daje łączną kwotę 30$ za pełną grę w przypadku kupna postaci osobno. Co więcej można kupić pełen pakiet za kwotę 20$. Nie wiem jak można na to narzekać? Taki model oferuje coś czego zazwyczaj jako gracze nie dostajemy - wybór. Jeżeli interesują nas tylko dwie z dostępnych postaci płacimy za grę 10$, jeżeli jedna płacimy 5$, a jeżeli cały pakiet płacimy za pełną grę. Moim zdaniem jest to bardzo uczciwy model i mam nadzieję, że coraz więcej gier będzie się na takim pomyśle opierać, co może być ciekawą alternatywą dla wersji demonstracyjnych.
Vangelis7
Fajnie, że w koncu cos powiedziano o GTA V i The Last of Us, ale to nadal za mało. Te dwie gry to gry roku i z czasem będą wielkimi klasykami, więc aż się prosi o osobny, obszerniejszy komentarz np zamiast gadania o Nintendo, bo szczerze mówiąc po komentarzach od pierwszego odcinka nie zauwazylem by kogos to interesowalo. Plus również za dystans do swoich wypowiedzi Panowie.
katedra
Suteq odnoszę dziwne wrażenie,że łazisz za mną i płaczesz nad każdym moim postem i nie możesz się pogodzić z tym,że niektórzy nie mają w domu Nitendo,PC,PS3 i 4 oraz schowanego na czarną godzinę NESa.
Suteq
@x4r0105t Wiesz, moim zdaniem na PC nie ma takich exów AAA, których możnaby zazdrościć + nie pojawiają się w takich rankingach, no chyba, że weźmiemy indie, ale na fw jak sam Dąbek powiedział jest to nisza. Natomiast na konsolach znacznie więcej wychodzi bdb/świetnych tytułów AAA jak TLOU, Uncharted, Halo czy RDR. Natomiast najwięcej jest multiplatform i o nich się rozmawia najwięcej. Poza tym ostatnio te nextgeny weszły z buta więc temat kręci się w mniejszym lub większym zakresie wokół nich. :P
x4r0105t
I jeszcze jedno - temat odcinka zajmuje 1/4 jego czasu? Tyle samo rozmawialiście na inne tematy...

zwiastuny