Zamknięcie Maxis, przemoc w grach i "Dead or Alive 5: Last Round"

Zbiórka w serwisie PolakPotrafi: http://polakpotrafi.pl/projekt/przemoc-w-grach
Chcesz obejrzeć nasz Let's Play z "Dead or Alive 5"? KLIKNIJ TUTAJ.

komentarze 43

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
projektlandi
@ela_rydzewska, Przepraszam Ciebie Elu ale muszę ponownie się stanć w Twojej obronie:) Będę taki dobrym duszkiem dla Ciebie ;) Na tym portalu. @Kocio, MAM CIĘ!!!!!! A Phoniex Wrigth by wykrzynął!!!!!!!!!(Ace Atorney) Objection!!!!!!!!!! I głusza cisza by nastąpiła...... Widzisz, mam problem, bo albo mi się przewidziało albo Tobie. I kto z nas będzię miał racje? Może sprawdzimi? Taki mały test, zmieniamy rozdzielczość na wyższą, przeskakujemy na minutę 7:40 i oglądamy uważnie kolczki Eli. Polecam pauze dla lepszej "twojej precepcji" obrazu. I ? Ja widzę co innego niż ty? Swastyka? Czy takiego ludka który jest przez większą cześć programu zasłonięty przez włosy Eli? @ela_rydzewska, spotykamy się z syndromem małych chłopców którym zabrano samochodzić marki "Matchbox". Zamiast napisać coś na temat o którym piszesz i opowiadasz, to lepiej jest czepić się czegoś innego bo nie potrafię inaczej "gdyż zabrano mi mały samochdzik".
projektlandi
@ela_rydzewska,Przepraszam Cię Elu ale muszę ponownie stanąć w Twojej obronie :) Umówmy się, na tym portalu będę takim dobrym duszkiem dal Ciebie ;) @Kocio, MAM CIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!! A Phoenix Wright (z gry Ace Attorney) wykrzyknąłby! Objection!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I nastałbym głucha cisza......... Widzisz, mam problem bo nie wiem czy oglądałeś w niskiej rozdzielczości to video albo ...no już nie dowidzisz(a zapewne jestes młodą osobą). Zróbmy test ;) Przełącz nagranie na 480 lub 720p, pożniej przeskocz na 7:40 i oglądaj uważnie przez 5 sekund, można także używać pauze ;) I napisz jeszcze raz co zauważyłeś? Bo ja zauważyłem takiego "fajnego ludka" na kolczykach które non stop są przykryte włosami Eli. Wiem, ciężko to zauważyć ;) Teraz co do twojej wypowiedzi, twoich kontekstach! Co rzuciło mi się w oczy to nagminne wykonywanie czynności, kopiu,google, wklej i mamy hasło na wikipedi!!!!!! Proszę, zrobiłem tak z twoim terminem użytym na tym portalu :) Ooooo jakie zaskoczenie, jest dokładnie tak jak napisałeś ;) Nawet nie musiałeś się wysilać ! A teraz kolejna rzecz, kontekst co do naszego piękne kraju.....oj tak bardzo Ciebie skrzywdzili na lekcjach historii? Czy chciałeś coś miłego napisać ale nie potrafiłeś? Widzisz, jest taki syndrom u facetów który ujawnia się w momencie kiedy widzi się Piękna Kobiete i chciało by się coś miłego napisać, powiedzieć lub zachować stosownie aby zaimponować ale..... no nie potrafię! Więcej juz nie dodam :) @ela_rydzewska, widzisz jak chłopcom przewraca się w głowie jak widzą, atrakcyjną Kobietę która ma coś do powiedzenia o naszym hobby? Syndrom malutkiego chłopczyka któremu zabrano samochodzić marki "Matchbox"
projektlandi
@MaXXi poprawię Cię, NIE "Ta Laska" tylko kobieta!!! A to jest duża różnica!!!! Tej kobiecie bym podał rękę i zaprosił do tańca a nie obrzucał tanimi i prostackimi komentarzami z twojej strony(pomimo że każdy z nas ma prawo do tego). Ponad to było by pięknie i miło z twojej strony abyś docenił Ele jak duży wkład robi dla naszego społeczeństwa swoim projektem. Jeśli to nie będzie trudne to proszę cię abyś skopiował to->zgranarodzina.edu.pl<- i poświęcił kilka minut swojego drogocennego czasu i przeczyał co "Ta Laska" ma do powiedzenia;) Pamiętaj Misiu Kolorowy, "siedzieć i pierdzieć w swoj stołek przed kompem każdy potrafi" ;) nawet mi to się zdarza ;)
Kocio
Swastyka. Symbol szczęścia i miłości w kulturze Azji. W kulturze europejskiej jest to jednoznaczny symbol nazimu i ludobójstwa. Kolczyki pani Eli Rydzewskiej w kontekście historii polski uważam (co najmniej) za niesmaczne.
ela_rydzewska
@MaXXi muszę Cię rozczarować. Obecnie jaram się HotSami, nie Simsami. Ale tak, wiem, co to Simsy, wiem, co to bierki. I tak - GRAŁAM :)
MaXXi
TA laska pewnie gra...... w bierki albo Simsy :D
Bergkamp_4
nie probuj. ja sprobowalem i jestem casualem. ale pieprzona wciaga jak cholera ;) nawiasem mowiac, jesli chodzi o slowo krytyki- co rzadko się zdarza w moim wykonaniu,- do prowadzacego Walkiewicza. To wlasnie slowo: "casual" -rozwalilo mnie na lopatki. W mało pozytywnym znaczeniu niestety.
Leuthen
@Qniol, causal może grać dużo i nadal być causalem - chodzi o podejście a nie o ilość :) Jak codziennie po szkole/pracy klepiesz 2 godzinny w jakąś facebookową gierkę albo Simsy to mało nie grasz, a casualem jesteś ;) Hm, chociaż hardcorowo w simsy może też da się grać.... Nie wiem, nie próbowałem :) A zresztą co ja tam wiem :O
justek999
Skoro pani jest graczem, to śmiało możecie ją częściej zapraszać do Salonu :)
awksom
@Tarllpl komentarze seksistowskie nie potwierdzają Twojej teorii, można powiedzieć "Nie zgadza się z Tobą",ale część ludzi atakowała Ją jako kobietę, a nie sprzeciwiała się Jej tezom
Qniol
Zwłaszcza w kontekście zdania "ludzie którzy grają mało albo są casualami". czym się różni człowiek który gra mało od człowieka który jest casualem?
Qniol
Co u licha znaczy "ludzie którzy są casualami" ?
Trallpl
A hejt na anitę był całkowicie zasłużony. Wystarczy obejrzeć jej filmiki aby wiedzieć dlaczego. Nikomu nie chodziło o to, że była kobietą, tylko o masę pierdół.
Trallpl
Mam nadzieję że reportaże nie skończą się tym, co zrobiła anita sarkeesian.
AeXalven
@g_kamil Jest to Hatred, gra polskiego studia Destructive Creations :) Taki trochę pierwszy Postal :P Ma wyjść w tym roku.
AncientWizard
Biedny Maxis, a tak liczyłem na jakieś nowe Spore. eheh. No i trzeba się dokopać do sedna gry, a nie szperać za nowymi skórkami. :P i nie ma co patrzeć na piersi bo takich na mieście nawet nie ma :D Takie wyolbrzymienia psują wszystko.
g_kamil
Co to za gra co jest pokazana od 8.15?
prof_mateusz27
Niezły odcinek i jak zwykle mógłby być dłuższy.
Sewek151
Pierwsza kobieta w programie a tematem Dead or Alive ... Przypadek?
Karton20
Bardzo fajny odcinek, przeczytałem list do Newsweeka i bardzo mi się spodobał. Generalnie Pani ma pojęcie na temat gier i byłoby miło, gdyby pojawiała się częściej w Salonie Gier. I jeszcze jedna rzecz, której chyba nikt nie zauważył: ZAJEFAJNE KOLCZYKI Z PORTALA!
sokoov
Nie podoba mi się nowa konwencja, że w Salonie Gier głównym tematem jest gra, której zrobiliście Let's Play. Bardzo dużo informacji jest powtarzane, więc po co takie coś robić...
FuckYea
#KupEliSzampon #WalkiewiczPrawiczkiewicz
Przemoc mocno zakorzeniła się w umysłach graczy, większe kontrowersje wzbudza wspomniany Dead od Alive niż Mortal Kombat. A i lekka ignorancja między nas się wkradła - odbiór Hatred. @andros88 Tak, to w pełni usprawiedliwia rynsztokowo-kloaczą atmosferę związaną z #gamergate. Sam chętnie bym wziął w tym udział, ale zgubiłem gdzieś swoje widły i pochodnię.
Setopila
Co z konkursem Dragon Age Inkwizycja? Bo już jakiś czas temu się rozpoczął, a od grudnia zero informacji.
MickyThump
Średni odcinek, wszyscy 'zgadzają się ze sobą' a tematy poruszone ledwie po łebkach. O kolejnym wspomnieniu DoA już nawet nie wspomnę... Plus za nową osobę w programie, na zachętę.
darchangel
Ja mam pytanko. Niemalże rok temu przed moim wyjazdem za granicę był odcinek w którym pan Marcin żegnał się z wszystkimi przed rozpoczęciem jakowejś nowej ścieżki zawodowej/życiowej. Wracam do kraju i co? "Gruby Nerdzio" jak dawniej, ma się dobrze, słowem wszystko po staremu. Wcześniej to był żart primaaprilisowy może? Zmiana decyzji? Zaspokoi ktoś moją ciekawość? Pan Marcin lub też któryś ze zorientowanych w tej kwestii użytkowników?
D3Mania
Panowie redaktorzy filomwebu, ile jeszcze będziecie wałkować temat DOA 5 ? w poprzednim Salonie Gier było o tej grze mówione, zrobiliście Let's Play i teraz znowu o tej samej grze gadacie, czy nie wychodzi już nic ciekawego ? o czym można rozmawiać, czy poprostu poruszyliście znowu ten temat, ze względu na to że gościem była kobieta, i chcieliście zobaczyć jak ona widzi tę grę ?. Mam nadzieję że w następnym odcinku dacie już tej grze spokój.
tomi323
Tekken 3 zjada wszystkie części DoA. Sprawdzone info

zwiastuny