BoJack Horseman

Małgorzata Steciak i Łukasz Muszyński zachwycając się serialem animowanym Netfliksa.

komentarze 15

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Jazzers
Fajnie by było gdybyście od czasu do czasu zrobili Serial Killers o starych serialach, które warto obejrzeć. Ciężko jest zachęcić się do oglądania jakiegoś nowego serialu jeżeli w materiale są spoilery
15
batgniewko
Szkoda, że nie powiedzieliście nic o dubbingu (zwłaszcza polskim). Poza tym to drugi odcinek Serial Killers na który czekałem najbardziej. Na pierwszym miejscu Peaky Blinders
8
telcontar_2929
BoJack!!! Jak ja na Ciebie czekałem. Ten serial naprawdę warto obejrzeć. Nie będzie to stracony czas.
4
kto
Dajcie coś spoza uniwersum Netflixa, bo ile można.
4
Zoe
Muszę przyznać, że dla mnie pani Małgosia jest zdecydowanym "de beściakiem" wśród gości programów Filmwebu. Lubię jej wypowiedzi zwłaszcza dlatego, że w przeciwieństwie do innych pań, przedstawia swój punkt widzenia bez podkreślania w co drugim zdaniu, że jest kobietą (co przecież widać) i jakie to jest super-ważne (co przecież wiadomo). "Z byciem ważnym jest jak z byciem damą. Jeśli musisz mówić ludziom, że jesteś ważny, to znaczy, że nie jesteś." M.T. W końcu mogę posłuchać kobiecego punktu widzenia bez femi-gatki.
2
michal9403
Uwielbiam odcinek pod wodą. Mi bardziej jednak przypominał Między Słowami Sofii Coppoli.
1
Genesiricos
O Mad Menie moglibyście zrobić bardzo ciekawy odcinek nawet nawiązujący trochę do Bojacka, bo ostatnio gdy o tych dwóch serialach myślałem, to ze względu na postacie głównych bohaterów, jak też ilość ciekawie rozwiniętych niejednoznacznych postaci drugoplanowych wydaje mi się, że mają sporo punktów wspólnych.
RipRoy
O "Bad Blood" albo "Nightflyers" warto odcinek zrobić, dwie świetne produkcje Netflixa, która nie zostały dostatecznie docenione.
GIMB2004trololo
ps. ta pani zaproszona w ogóle oglądała serial? 1.44 Rock Opera Teda? A nie Todda? No i to nie było w 4 sezonie tylko dużo wcześniej.
5
GIMB2004trololo
Trzeci sezon Bojacka, koniec Sary, to było to. A teraz to coraz bardziej historia otoczenia Bojacka a nie jego samego, trochę się wszystko rozmywa. Fajnie że dodają coraz więcej eksperymentalnych odcinków, ale powinni ładnie zakończyć ten serial w następnym sezonie.
2
GIMB2004trololo
Hę? Mel Gibson wspomniany w odcinkach o MeeToo? Hę? A nie Bill Cosby? Komik, stary, uznany w branży, to do Mela nie pasuje przecież, to Bill.

zwiastuny