Gwiazdy "Sex Education" o drugim sezonie

komentarze 32

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Alniro
Wypowiedzcie się w końcu o zalewie fejk kont i podbijaniu ocen pod filmem "Jak zostałem gangsterem", ten portal przez tak poważne przekręty traci autentyczność. Proszę to uszanować i wykonać ze strony administratorów jakieś ruchy.
18
znerwicowany
@Alniro skoro admini sami swiadomie zezwalają na brudne gierki, to jakich ruchow od nich oczekujesz? to są zepsuci ludzie
6
streetbrother
@Alniro stary jak oni nie mają kasy żeby dorzucić 2/3 stówki więcej żeby programista zrobiłlepszy design strony niż najgorszy możliwy po najmniejszej linii oporu, to co, myślisz że stać ich na detektywistyczne dochodzenie kto zawyża oceny z multikont? Disney od lat trzyma filmy po 2x dłużej w kinach niż każdy ze zdrowym umysłem i każą grać swe filmy nawet gdy przychód to wielkie nic, tak by człowiek z braku możliwości w końcu poszedł na ich film, ale jakoś też nikt o tym nie mówi, nikt nic z tym nie robi. Bywa :/
5
AgusKa1993666
@Alniro juz i tak zrobili robotę, film się sprzedał. Szkoda że crapy są promowane przez brudne zagrywki. No ale jak popatrzymy to nawet niektórzy recenzenci w Polsce dawali wysokie oceny temu filmowi wiec ja ogólnie zaczynam wątpić w ludzkość.
1
Mateusz_Las
@streetbrother 2/3 stówki ? dla takiego portalu za tyle to nw czy odebrali by telefon xD
Analny_Wojownik
Uber cringe, ale w sumie niewyżyte seksualne bananowe nastolatki z większych metropolii, w krag których zainteresowań wchodzi własnie netflix muszą by\ć zachwycone, bo trafia idealnie w target
4
Analny_Wojownik
@znerwicowany Netflix wynajął mnie do promocji, tak jak polskie studia do Jak zostałem gangsterem
kingz
@Analny_Wojownik stary popatrz na swoją nazwę i nie udawaj wielkiego dorosłego. Serial porusza ważne tematy, ale wiadomo że targetowo jest to serial o nastolatkach. Samo to, że główny bohater ma 16 lat pokazuje, do kogo pije ten serial. Moim zdaniem nie jest to arcydzieło, fakt, ale na pewno nie jest to paździerz, bo zdjęcia i np. tacy aktorzy jak przyjaciel głównego bohatera to pokazują bardzo dobrze.
1
facet28
Serial jest slaby nie smaczny za to poprawny politycznie ze wszystkimi normami hoolywood na oscara....czarny murzyn homoseksualiata
3
WybraniecC
@facet28 Murzyn homoseksualista to w sumie dzisiaj już nic. Mnie bardziej rozbawiło jak inny czarnoskóry ma dwie mamusie, jedna biała druga czarna i do obydwu mówi "mamo".
Amiga1240
Serial zalosny ..dla typowych amerykancow
6
Zelda_fw
@Amiga1240 Aha. Serial jest brytyjski, ale OK. Nie oglądałeś to skąd możesz wiedzieć ;)
10
5
Zelda_fw
@Amiga1240 Brytyjski serial z typowo brytyjskim humorem a twierdzisz, że "dla typowych amerykancow". Brawo ty. Na pewno oglądałeś. BTW: jak wskazuje tytuł, serial jest o edukacji seksualnej czyli to logiczne, że porusza wszystkie aspekty seksualne. Skoro jesteś homofobem to na szczęście dla ciebie są seriale takie jak "Szkoła" i "19+". Dla ciebie jak znalazł.
12
Amiga1240
@Zelda_fw no napewno ,...produkcja USA / Wielka Brytania
2
facet28
@Zelda_fw jest taki brytyjski ze glowny watek to rodzina krolewwko
the_watcher_of_rivia
@Zelda_fw Argumentum ad personam, bo komuś się nie podoba serial. Nie podoba ci się promocja LGBT = jesteś homofobem? Powinszować logiki. I oczywiście jak ktoś nie lubi takich produkcji, to na pewno ogląda jeszcze gorsze produkcje polskich kanałów telewizyjnych...
2
Zelda_fw
@Amiga1240 Szare komórki lecą na łeb na szyję jak się czyta to co piszesz. Tak, no na pewno idioto. To że jednym z krajów zajmujących się produkcją są Stany nie zmienia to angielskiego serialu w serial dla "amerykańców".
3
Zelda_fw
@the_watcher_of_rivia Jeżeli drze ryje o "promocję LGBTQ" to już na wstępie zdradza się jako homofob. Ale akurat tego nie trzeba ci tłumaczyć.
8
Zelda_fw
@Amiga1240 Dokładnie tak. Sex Education to serial o tym jak powinieneś walić gruchę. Ciąg dalszy udowadniania, że nie oglądałeś serialu. A sądząc z poziomu twoich komentarzy musisz regularnie trzepać kapucyna do komputera w ramach samozadowolenia ze swoich odpowiedzi.
9
marcin_lendzion
Drugi sezon mi przypomniał czemu mi sie ten serial podobał
2
GalaQXus
Nie oglądam tego przede wszystkim dlatego że nie ma polskiego tytułu, który jest jednoznaczny

zwiastuny