Zwiastun Nr 1 Jestem najlepsza. Ja, Tonya(2017): zwiastun nr 1

Występ Toni Harding w krajowych kobiecych mistrzostwach łyżwiarstwa figurowego na lodzie zostaje zagrożony z powodu interwencji byłego małżonka.

programy Filmwebu

komentarze 15

Najlepsze wypowiedzi
  • Najlepsze wypowiedzi
  • Od najnowszych
Riedi
Nikt nie mówi o Janney? Wygląda, jakby to ona miała prędzej dostać Oscara, niż Margot.
4
Kapitan_Statku_Widmo
Wygląda na film skrojony pod nominację do Oscara dla Margot.
5
witcher113
@Kapitan_Statku_Widmo Generalnie, to ona jest jedną z poważniejszych kandydatek do nominacji Oscarowej teraz. Jakiś czas temu została nominowana do Gotham Independent Film Awards i 27, a raczej 28 listopada (bo Polska, inna strefa czasowa) dowiemy się, czy wygra :)
2
mitrus80
@Kapitan_Statku_Widmo Nie da się ukryć że z pewnością ten film będzie się liczył. Myślę że starsi filmwebowicze pamiętają tą aferę Harding/Krrigan to był wielki skandal w świecie sportu. Sam pamiętam występ Harding "po" na jakichś mistrzostwach, posępna cisza na widowni, miała wtedy lekkie załamanie, popłakała się wydziwiała z wiązaniami. Była wtedy wrogiem nr 1 w USA i w świecie sportu
1
lutek
@mitrus80 Oglądałem te mistrzostwa na żywo w telewizji.Miała zły wystep ale zaczęła narzekać płacząc krokodylowymi łzami ,że jej sznurowadła puściły.Ku zdumieniu publiczności jury pozwoliło na powtórny występ.Moją babcię to aż zamurowało.
1
jacob_filmweb
Ale to się genialnie zapowiada! Będzie najlepsza rola Margot jak nic.
1
michaltbg_filmweb
Film zapowiada się ciekawiej niż mogłoby się wydawać po przeczytaniu samego opisu.
mateos8
Życze jej tego oscara. Fenomenalna aktorka.. W ogole nie wpisuje sie w pewien schemat tych mlodych aktorek obecnego pokolenia.. Ona jest i piękna i utalentowana..W "Wilku.." - jak na debiut na takim poziomie - zmiażdzyla..Pozniej juz tylko potwierdzała swój kunszt.. Mam nadzieje,że szybko ją docnią odpowiednimi nagrodami,a nie tak jak świetną Amy Adams,która w tamtym roku wykonała dwie perfekcyjne role i powinna byc glowna kandydatką do statuetki,a tymczasem nawet nominacji nie dostala...
3
Bisexidryna
@mateos8 To co zrobili Amy Adams w zeszłym roku było zbrodnią. Zgadzam się, masz mój głos.
3
Patroo16
wygląda to świetnie, wreszcie jakaś gruba rola dla Margot :]
Jezier_T
"Ja, Tania" tytuł niczym slogan reklamowy dziewczyn z krajowej piątki
streetbrother
Zapowiada się ciekawie. Widać że czasy odzwierciedlone są wiarygodnie, a nie z Amerykańską nieraz fantastyką. Wydaje mi się że każda rola Margot Robbie wypada dobrze i póki co nie było zawodu od tej aktorki, także czekam.
1
szaki3
coś mi podpowiada,że ktoś zgarnie Oscara!
2