PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656511}
6,4 2 247
ocen
6,4 10 1 2247
Assassin's Creed III: Liberation
powrót do forum gry Assassin's Creed III: Liberation

Assassins Creed Liberation HD nie jest może grą najgorszą ale nie ma co porównywać tej części do flagowych produkcji tej pięknej serii gdyż nie tylko grafika nie zachwyca ale przede wszystkim fabuła nie umywa się do wcześniejszych części.Jak dla mnie jest to zdecydowanie gra pod małe platformy czyli pod PlayStation Vita dlatego że nie wygląda to na PC zbyt dobrze do tego szkoda że gra wyszła bez polskiej wersji.Jeszcze jedno
moim zdaniem w ACL nie czuć tego klimatu Assassin-owskiego.

DemiaN

Jak dla mnie ACL jest o niebo lepsze od Black Flag

ocenił(a) grę na 7
KalekaMentalny

To mnie zdziwiłeś a możesz powiedzieć czemu uważasz że ACL jest lepszy twoim zdaniem od BF?

DemiaN

Ma lepszą fabułę, ciekawszego protagonistę, spójniejszy świat, nie ma bitew morskich, moim zdaniem czuć klimat AC no i ma Connora, gra jest wciągająca, a gameplay to majstersztyk. Muzyka jest epicka.

ocenił(a) grę na 7
KalekaMentalny

Aha spoko ja mam akurat odwrotną opnie ale również uważam że fabuła w BF nie była wysokich lotów choć ta w tym Asasynie też jakoś mnie nie ujęła.

DemiaN

Grało się przyjemnie, chodź nie jest to na pewno najlepszy AC w historii, to każdemu niezdecydowanemu mogę ją polecić, na plus moim zdaniem jest unikatowa bohaterka, kompaktowość map oraz brak bezsensownych morskich potyczek, reszta to w sumie AC w czystej postaci, muzyka przejęta z III części, ale gra o wiele lepiej zoptymalizowana co dla posiadaczy starszych maszyn ma znaczenie. W 10 h można spokojnie ukończyć wątek fabularny co dla mnie też jest na plus bo nie każdy może sobie pozwolić na przechodzenie kilkudziesięciu godzinnych fabuł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones