PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852955}
7,6 2 954
oceny
7,6 10 1 2954
Assassin’s Creed Valhalla
powrót do forum gry Assassin’s Creed Valhalla

.

ocenił(a) grę na 9

Gra jest świetna, ale słabo podłożone głosy pod Eivor trochę psują zabawę. I to zarówno w wersji męskiej jak i kobiecej.

fiomek_oo

Pełna zgoda. Głosy podłożone tragicznie.

Radek_Traczyk

No może przesadziłem z tym tragicznie, ale dobre to one na pewno nie są.

użytkownik usunięty
fiomek_oo

Ale chodzi o jakieś sprawy techniczne (nie zauważyłam) czy o dobór aktorów? Bo jeśli chodzi o samo brzmienie głosu aktorów dubbingowych to nie mam żadnych zastrzeżeń, moim zdaniem oboje, zarówno Cecilie Stenspil jak i Magnus Bruun spisali się świetnie, choć więcej mogę powiedzieć na temat tego drugiego, bo co prawda zaczęłam grę jako kobieta Eivor, ale potem większość Valhalli grałam już tylko męską postacią. Uważam, że głos Magnusa idealnie pasował, w poszczególnych sytuacjach dobrze oddawał emocje głównego bohatera, aktor jest Duńczykiem i fajnie, że wypowiadał nazwy własne i mitologiczne typu Yggdrasil, drengr czy hugr ze skandynawskim akcentem, to nadało grze jeszcze fajniejszego klimatu. Dla moich uszu była to czysta przyjemność, ale oczywiście to tylko moje zdanie, każdy ma prawo do własnej oceny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones