PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 857
ocen
8,0 10 1 15857
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Multiplayer

ocenił(a) grę na 8

Jak ta gra wygląda przez neta?? na PS3. Pytanie do znających się , jaką grę polecacie na
PS3 , żeby grało się przez neta dobrze , głownie o to mi chodzi.

ocenił(a) grę na 9
mati793

Na PS3 gra się świetnie, na PCie możesz mieć problemy ze ścinaniem itp. pomimo gorszej grafiki na konsoli sobie spokojnie pograsz w multi, na pececie zazwyczaj są problemy...

RoomCays

Nie masz dokładnych danych, to się nie wypowiadaj. Jeśli się ścina, to po prostu dlatego, że albo masz za słaby sprzęt na BF, albo za wolny internet.

mati793

Na ps3 w bf3 grałem tylko w betę multiplayer, gra wyglądała dobrze, lepiej niż niektóre strzelanki na konsolach, ostre tekstury, oświetlenie, ogólnie wyglądała dobrze, jednak w porównaniu z wersją PC, to przepaść. Jeżeli już szukasz fps'a w którego dosyć komfortowo będzie ci się grało na padzie, polecam serię call of duty, jest to gra w którą, o dziwo nieźle grało mi się na padzie, poza tym gra śmiga w 60fps a to na konsolach jednak rzadkość.

ocenił(a) grę na 8
mati793

Jesli nie grales w serie battlefield bad company to juz wiesz, ze powinienes to nadrobic. Mowisz, ze chodzi ci o multi, wiec nie polecam Call of Duty. Nie daj sie nabrac na znana marke, albo kup MW1, a z reszta daj sobie spokoj, bo to jedno i to samo.

Battlefield calkiem niezly multi. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones