PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 842
oceny
8,0 10 1 15842
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Premium

ocenił(a) grę na 7

Po tym co zrobili z tą grą - dziękuję. Nie mogę normalnie zagrać bo w kolejkach nagrzebali
żeby się premium wpychało. Ba! nawet zamknięte serwy są dla "elity". Czuję się jak murzyn
w USA w latach 50. Koniec tego, chciwe świnie

ocenił(a) grę na 9
Gazpacho

Głupia trochę ta twoja wypowiedź (moim zdaniem).
Sam premium nie kupiłem i chyba nie mam zamiaru, ale przecież serverów jest ogromna ilość i nie wiem czemu się tak bulwersujesz.

ocenił(a) grę na 7
patrykzz

Poczekaj aż wyjdą wszystkie dodatki a gracze się rozpierzchną. Będzie trudno znaleźć serwer z 64 osobami.

Gazpacho

Gazpacho ale o co Ci chodzi ? o to że nie pogra jak ktoś nie ma edycji premium ?

"Nie mogę normalnie zagrać bo w kolejkach nagrzebali
żeby się premium wpychało."

WTF ?

ocenił(a) grę na 7
Psyhe

Sorry, że napisałem troszkę niejasno ale może krócej - dzisiejsze DLC są drogie a w porównaniu do tego co dostawaliśmy kiedyś w dodatkach content jest NĘDZNY. Troszkę się wkurzyłem jak zobaczyłem ile DLC zamierzają wydać, do tego zapowiedzieli Karkanda przed premierą i pierwszy komentarz pod wpływem drobnych emocji ;p tak czy siak to co się dzieje dziś z branżą jest żałosne.

Gazpacho

Ale kto Ci karze kupić wszystkie DLC? Kup to co Ci się podoba.

ocenił(a) grę na 7
PafQ1993

Nikt nie kazał ale wszystko jest proste - wydadzą sporo dobrych map i gracze bez dodatków będą mogli pograć w góra 24...

ocenił(a) grę na 9
Gazpacho

Nie mam nic przeciwko dodatkom. 180zł (lub 140 na allegro) to nie jest jakoś straszliwie dużo za 5 expansion packów (które normalnie kosztują po 50zł). Małe dodatki... cena ujdzie. Lepsze 5 dodatków za 180zł niż DLC od BioWare (dostajesz superzbroje XX, dostajesz lepszą broń, misja 'znajdź alcemika i daj mu 5 ziół').

5 dodatków - czemu nie!
Ale dlaczego...?
-Dlaczego Premium mają mieć pierwszeństwo w kolejce?
-Dlaczego tylko Premium mają dostęp do eventów takich jak 2XP?
-Dlaczego Premium mogą RESETOWAĆ staty?
Te zmiany SZKODZĄ innym graczom, którzy LEGALNIE kupili grę i zapłacili za nią kase!

Na cenę nie narzekam - w końcu to aż 5 dodatków. 2 tygodnie wcześniej? Też mi to nie przeszkadza. W końcu jak ktoś kupuje pakiet - zawsze płaci mniej i doastaje więcej. Część map warta ceny. ALE DLACZEGO, U LICHA EA TRAKTUJE GRACZY BEZ PREMIUM JAKO 'KLIENTÓW DRUGIEJ KATEGORII?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones