PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611072}
8,0 15 841
ocen
8,0 10 1 15841
Battlefield 3
powrót do forum gry Battlefield 3

Suaby?

ocenił(a) grę na 7

Gra tak słaba, że EA musiało rozdawać ja za free, żeby ktokolwiek chciał w to grać?

ocenił(a) grę na 10
DeGreZet

Rzeczywiście. Trzy rzeczy:
- Za darmo dali trzy lata po premierze.
- Przy premierze Battlefielda 4.
- Gra i tak kosztowała mniej niż 50 zł, a DICE a właściwie EA chodziło o zachęcenie do kupna dodatku Battlefield 3 Premium.
Gra 10/10.

ocenił(a) grę na 7
Rafal_Sojka

- Jedyne co daje takie rozdawanie gier to zmniejszenie zainteresowania premierówkami - bo za 2 lata bedzie za free.
- Ja kupuje gry, które mnie interesują w dni premiery za ponad 100zł i w takiej sytuacji czuję się oszukany. Jeśli EA da BF4 za free przy premierze Hardline lub 5 to podziękuje za kolejne BFy.
- BF3 mi się nie podobał na tyle, zeby grać w multi więcej niż kilka godzin, a kampania to już tragedia, jednak doceniam to, że EA nie spoczeło na laurach i stworzyło coś lekko innego, więc dlatego 7/10.

ocenił(a) grę na 10
DeGreZet

- Nikt nigdy nie powiedział, że kiedyś będzie za darmo.
- Hardline'a robi inne studio. DICE nie zgodzi się na oddanie BF4 za darmo. Poza tym - kto Ci karze kupować gry w dniu premiery? Możesz równie dobrze poczekać te dwa lata i zagrać. Gra będzie taka sama, a nawet lepsza bo wzbogacona od poprawki. Ja kupiłem BF3 w styczniu tego roku, a kilka miesięcy później był za darmo i nie narzekam.
- Kampania to kicha - prawda. Ale multiplayer ze znajomymi jest świetny. Nie jest tak jak w innych CoD'ach, Medal of Honor'ach. Tutaj możesz planować taktykę na przeciwników dzięki temu, iż Battlefield posiada wielkie mapy.. Ogólnie mechanika gry bardzo mi się podoba.

Grałem w BF3 "tylko" około 140 godzin - moje statystyki mimo, że są dosyć słabe, bardzo mnie satysfakcjonują i tylko ciągną do dalszej gry, by je tylko poprawić :)
Rozumiem, że masz inne zdanie i bardzo się cieszę, że wstawiłeś "7" mimo, że niespecjalnie ją lubisz.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) grę na 7
Rafal_Sojka

W porównaniu z tym co DICE serwowąło nam do tej pory i z tym co zaserwowąło w BFie 4 to 3 wypada blado nawet w multi. Gameplay jest genialny bo to w końcu BF, ale mapy w kontekście serii są beznadziejne.
Jedyna grywalna alternetywa w tej części to back to karkand, która dodaje klasyczne mapy z 2. Do tego dochodzi jeszcze ten niedorobiony Battlelog. Ogólnie przeciętnie, ale kocham tę serię, więc musiałem dać 7, inaczej byłoby mniej.

ocenił(a) grę na 10
DeGreZet

Mimo, że w BF4 jest więcej wszystkiego, to bardziej podoba mi się BF3 :) A co do map - w BF4 są odpowiednie ? Nie wydaje mi się.

ocenił(a) grę na 7
Rafal_Sojka

Dla mnie ponad połowa map z podstawki 3-ka była wogóle niegrywalna. Destrukcja gorsza niż w BC2, a mapy albo zbyt wąskie, albo zbyt otwarte. W 4-ce dobrych map jest kilka, ale w przeciwieństwie do 3 w prawie wszystkie da się grać.
Co kto woli.

ocenił(a) grę na 8
DeGreZet

Dałeś 7/10, czyli oceniłes grę jako dobrą :) Jakoś nie zgadza mi się to z tym co napisałeś. Do twojej wypowiedzi bardziej pasuje 4/10 lub 5/10.

ocenił(a) grę na 2
DeGreZet

To była akcja promocyjna, mająca na celu zwiększenie sprzedaży 4. I tak ta gra ssie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones