PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661405}
7,4 8 069
ocen
7,4 10 1 8069
Battlefield 4
powrót do forum gry Battlefield 4

...

ocenił(a) grę na 7

W tym roku dostaliśmy dwa Battlefield'y. Na PC i nową generację oraz na xbox 360 i ps3. Nowe generacje i
PC dostali fajny produkt, ale powinien on być lepszy. Od razu zaznaczę, że bardziej mi się podobała premiera
BF3, niż BF4. Przejście z BF BC 2 na BF3 było ogromne, nowy Frostbite 3, mapy, dodatki do broni jednym
słowem dużo nowości. Nawet jeden z pracowników DICE powiedział, że ta gra (BF4) wyszła o wiele za
wcześnie i taka jest prawa. Wydanie gry na siłę, potem co chwila łaty, które najczęściej nic nie dają, a
czasami jeszcze bardziej psują rozgrywkę. Mocno pompowany balon przed premierą, a po premierze wielki
zawód. Jak dla mnie BC 2 było najlepszą częścią i żadna inna nie może się z nią równać.

ocenił(a) grę na 7
Jacek12_fw

Fakt faktem. Raz na 2h zwiecha konsoli. Gra na ps3 i x360 nie powinna powstać. Zdecydowanie 24 graczy to za mało jak na takie mapy. Na ps3 aktualnie lepszym wyborem jest BF3 i BF BC2. Ogółem BF4 warto kupić na PC i PS4. Na current-genach gra mija się z celem.

ocenił(a) grę na 9
Jacek12_fw

Na szczęście kupiłem grę dopiero niedawno jak była za 50zł bo słyszałem, że początki miała fatalne. Teraz jest bardzo grywalna i według mnie dużo lepsza niż 3, ale i tak faktem stało się to, że EA zaczęło coraz bardziej lecieć na kasę i tworzy kolejne BF'y za szybko i byle jak.
Spodziewam się, że Hardline to będzie totalna klapa, ale mam nadzieję, że chociaż Bad Company 3 nie spaprają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones