PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661405}
7,4 8 069
ocen
7,4 10 1 8069
Battlefield 4
powrót do forum gry Battlefield 4

Multiplayer w tej grze jest rewelacyjne, bogactwo tego trybu starczy na długie godziny. Żeby odblokować wszystko co się da w tej grze, potrzeba co najmniej 1000h + gry. Dla tego trybu tylko i wyłącznie kupiłem tą grę. Singla przeszedłem tylko z powodu uzyskania fajnych broni, po ukończeniu kampanii. Zaś fabuła jest beznadziejna, wkur***jąca Hannah, z idiotycznym dubbingiem psuje cały "wojskowy" klimat tej gry. Już bardzo przeciętna kampania w bf 3, była znacznie lepsza od tego gniotu. Tam przynajmniej można poczuć tą wojenną atmosferę, powagę, żołnierzy, pole walki itd. Nie to co jakaś pierdo***ca niezniszczalna azjatka, co powala wyposażonych po zęby, zawodowych żołnierzy gołymi rękoma, po prostu żenada...

ocenił(a) grę na 7

Aby wszystko odblokować nie potrzeba 1000 godzin. Mam przegrane 150h i praktycznie wszystkie bronie (shotganami nie gram) + modyfikacje do nich. Single, masz rację jest dosyć słaby + dialogii do dupy, z Hanny niezła dupeczka, ale głosik ma cipkowaty.
Natomiast co do multika to jest całkiem niezły, piszę całkiem ponieważ błędy i optymalizacja psują frajdę z gry.
Gdyby nie te bugi dałbym 8/10, w chwili obecnej 7/10

użytkownik usunięty
freeman94

Hmmm.... wiem żeby do każdej broni wszystkie modyfikacje odblokować, potrzeba około 600 killów z niej. Teraz 600x ponad 100 bronii to już wychodzi dużo godzin. A to że optymalizacja słaba i lagi to prawda. U mnie na moim gtx 670 4gb, bf 3 śmigał mi lekko, ponad 60 fps na ultra. Zaś tutaj to mam na ultra ponad 2 razy mniej fps , często gra mi się wyłącza bez powodu. Najbardziej mnie irytuje błąd, w którym nie załadowało mi broni, wtedy mogą mnie zabijać do woli a ja nic nie mogę zrobić oprócz wyłączenia gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones