PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711417}
7,9 1 164
oceny
7,9 10 1 1164
Broforce
powrót do forum gry Broforce

Plusy i minusy

ocenił(a) grę na 7

Ta gra to przede wszystkim dużo śmiechu, daje sporo frajdy grając w parę osób jak i w pojedynkę.

Plusy:
+ na 4 osoby
+ dużo różnych postaci - i ich umiejętności
+ rozwalanie otoczenia
+ różne sposoby na przejście wielu miejsc - zazwyczaj dwa, wielu groźnych bossów można bardzo łatwo załatwić
+ kupa humoru - ale nie śmierdząca
+ edytor - nie korzystałem
+ można wgrać dodatkowe mapy, kampanie - a jest tego dużo
+ dwa różne zakończenia gry - same zakończenia, ale zawsze coś

Minusy:
- losowość postaci - po dłuższym czasie grania już nie przeszkadza mi aż tak ten minus
- mapy specjalne - są takie, na których jak się coś zawczasu nie zrobi, no to pozostaje zacząć od nowa
- mcgyver mało przypomina siebie - a reszta raczej podobna
- spory chaos przy grze na parę osób - ale wtedy jest kupa śmiechu, poza tym z czasem można ogarnąć trochę akcji. Taki w sumie minus na wyrost

Podsumowując, jest to na razie najzabawniejsza gierka na 4 osoby, którą sprawdzam. Obecnie jeszcze ogrywam dwie inne, ale póki co jeszcze nie oceniłem. Na pewno przyjemniej mi się gra w tą niż w Towerfall. Towerfall jest bardziej dla wyzwaniowców, a Broforce to radosne rozwalanie wszystkiego wokoło. Wiadomo, że takie mini gierki nie mają szans z porządnymi produkcjami na jedną osobę, ale właśnie na tym polega taka gierka, żeby zasiąść z innymi i świetnie się bawić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones