PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612424}
7,6 9 865
ocen
7,6 10 1 9865
Call of Duty: Modern Warfare 3
powrót do forum gry Call of Duty: Modern Warfare 3

W internecie od jakiegoś czasu krążą filmiki oraz pogłoski o tym że Ghost jednak mógł przeżyć. Czy wraca więc w Modern Warfare 3?

ThomasPPL

mozna przezyc strzal w glowe ?

Alex_DeLarge_

Nie odpowiadaj pytaniem na pytanie. Z tego co pamiętam to dostał w ramie.. A zresztą jak wiadomo śmierć i upływ czasu w serii CoD nie jest przeszkodą a doskonałym na to przykładem jest Price.

ThomasPPL

Nie ma go, tyle powiem.

lukasziks

Ahh szkoda, miałem sentyment do gościa. No nic, dzięki za odpowiedź!

ThomasPPL

Zapowiadano kiedyś prequel CoDa, w którym poznalibyśmy historię Ghosta, dlaczego ma maskę itp.
Chętnie bym w to zagrał :)
Ale polecam zagrać w MW 3 choćby dla Prica czy Soapa.

ocenił(a) grę na 8
lukasziks

Jak mozna miec sentyment do kogos kto był 2 razy w całej serii?

mariiox

A czemu nie, jak się zżyłem.

lukasziks

wtf?? mam nadzieję że nie jesteś nolifem :) :)

ocenił(a) grę na 9
lukasziks

Powstał już komiks, który to wyjaśnia.

pawlodar_10

gdzie można przeczytać?

ocenił(a) grę na 9
lukasziks

http://www.modernwar.pl/forum/26-Call-Of-Duty-Modern-Warfare-2---Dyskusja-og%C3% B3lna/314-The-Modern-Warfare-2-GHOST--komiks.html

pawlodar_10

Dzięki :)

lukasziks

Jest gościu o tym samym głosie... jak zwykle... więc można uznać, że jest to 2-ga reinkarnacja Gas'a. No i mamy wątek religijny ^^.

ocenił(a) grę na 6
serious667

.... To ZUPEŁNIE inna postać. Jest z CoD4MW1, była w drugiej misji. Po prostu głosu użycza ten sam człowiek co użyczał już Ghostowi (MW1) i GAZowi (MW2).

Lwie_Serce

No wiem przecież... nikt już o tej porze nie rozumie sarkazmu :(.

ocenił(a) grę na 6
serious667

.... Za dużo dzieci oblewających dla własnej dumy coda.

ocenił(a) grę na 8
ThomasPPL

Ja nie wiem co dostał, ale pamiętam, że go spalili, no to chyba też już klapa, zwłaszcza, że nawet nie reagował jakimś bólem. A oni odlatywali. To co niby? Spokojnie paląc się leżałby sobie z 5 minut czekają, aż odlecą, a potem by się podniósł i ugasił?

ocenił(a) grę na 9
Alex_DeLarge_

Ghost nie dostał w głowę, tylko w brzuch. Gaz dostał w głowę.

ocenił(a) grę na 8
pawlodar_10

nie gaz dostał w ramie nawet wolno zobaczyć ze Gaz się ruszył podczas strzału

ocenił(a) grę na 9
ThomasPPL

a ja dodam tak z innej beczki że już tego Prica mógłby w końcu szlag trafić! jakoś denerwują mnie Ci Brytyjczycy, przechodzenie misji w 2-3. jednak lepsza jest akcja kiedy walczy się w dużych oddziałach, gdzie mamy do czynienia z epickimi bitwami

llubellak

Moim zdaniem jest to bardzo dobre połączenie, z jednej strony bierzesz udział w supertajnych operacjach jako członek najlepszego oddziału na świecie, a z drugiej masz prawdziwe pole bitwy, na którym dzięki wrażeniu ogromu działań i podniosłej muzyce czujesz się jak podczas seansu filmu wojennego. To pierwsze może niezbyt realne, ale fani filmów Rambo etc. będą zapewne zachwyceni. ;)

ocenił(a) grę na 9
ThomasPPL

no kampanie Brytyjczykami są naprawdę mało realne. i to zarówno te z pierwszych części CoD jak i ostatnich tytułów. no i co najważniejsze, liczę na szybki koniec Prica:)

llubellak

Wątpię. W każdej grze Infinity Ward w kampani Brytyjskiej występuje jakiś kapitan Price.

llubellak

"Epika - jednym z trzech rodzajów literackich (obok liryki i dramatu). Ukształtowała się z ustnych sag, podań, legend i mitów o przeszłości."
Co ma bitwa do rodzaju literackiego? Że co? Prozą pisana?

ocenił(a) grę na 8
ThomasPPL

Ten Craig Fairbrass użyczył głosu:
Cod4:MW - Gas
Cod:MW2 - Ghost
Cod:MW3 - Wallcroft

ThomasPPL

taa, dostał w głowę i go jeszcze zjarali, wróci, powstanie ze zmarłych jak Jezus Chrystus

ocenił(a) grę na 8
Schizofrenik_XXI_wieku

nie dostał w głowę tylko w klatkę i jest teoria że się nie spalił bo mogli go uratować snajperzy i w dodatku pokazuje się na zdjeciu

użytkownik usunięty
ThomasPPL

co on w sobie takiego miał że nawet fanów ma(nie zamierzam nikogo obrażać mimo wszystko)?występuje parę razy zaledwie i ma status kultowej postaci?dla mnie szczerze nawet scena śmierci Ghost'a i Roch'a była obojętna,bo i tak obu nie lubiłem jeden był kaleką,drugi poza maską niczym szczególnym się nie wyróżniał.
P.S.Moja ulubioną postacią i tak zostanie Gaz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones