PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611092}
6,3 862
oceny
6,3 10 1 862
Chrome
powrót do forum gry Chrome

Jakieś 8 lat temu się w to grywało, co prawda mało osób w to grało, ale tamtego czasu lepszej strzelanki nie było :P
Miałem rekord fragów coś koło 90 ;p i się należało do jednej z najlepszych gildii - Grom Alpha Army, nick Soilent.

użytkownik usunięty
Mailo91

Ja również miło wspominam tę grę. Szkoda tylko, że była niedopracowana, np. woda była "zabójcza" dla głównego bohatera i trzeba było ją omijać. Poza tym zupełnie niepotrzebne były misje "skradankowe", które były frustrujące i po prostu psuły zabawę.

ocenił(a) grę na 10

Multiplayer wciąż(!) funkcjonuje... Sam nie wiem jakim cudem.
BTW: Podejrzewam, że spotkaliśmy się kiedyś na serwerach. Potyczki z ludzmi z FHJ oraz GAA zawsze miło wspominam :).
Pozdrawiam ;).

ocenił(a) grę na 7

Dokładnie misje skradankowe były beznadziejne.

ocenił(a) grę na 10
Mailo91

Multiplayer wciąż(!) funkcjonuje... Sam nie wiem jakim cudem.
BTW: Podejrzewam, że spotkaliśmy się kiedyś na serwerach. Potyczki z ludzmi z FHJ oraz GAA zawsze miło wspominam :).
Pozdrawiam ;).

pawelzigii

O a to dziwne ;) Pamiętasz może swój nick? Do tego mam dobrą pamięć, może być Ciebie skojarzył. Pamiętam jedynie, że ze 100lcem z FHJ najciężej mi w pojedynku było.

ocenił(a) grę na 10
Mailo91

Grałem swego czasu w SoCh (Nick ZiGii). Możesz mnie nie kojarzyć,- ja raczej z końca ery największych wyjadaczy (chociaż swoje z Iwanem, 100lcem, Ace_Rimmerem oraz Bazarem pograłem. Jakiś czas później powstało w sumie kilka ciekawych klanów i satysfakcjonująca rozgrywka była nadal możliwa. Obecnie zgadujemy się co jakiś czas na małe granie - zawsze miło powspominać w starym gronie :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones