PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611159}

Commandos 2: Ludzie odwagi

Commandos 2: Men of Courage
8,4 2 216
ocen
8,4 10 1 2216
Commandos 2: Ludzie odwagi
powrót do forum gry Commandos 2: Ludzie odwagi

Hej. Mam techniczny problem z tą grą i chciałbym się dowiedzieć czy ktoś też już się z tym spotkał i mógłby coś na to poradzić.
Otóż mam oryginalną wersję (z CD Action) i gra bez problemu instaluje się na moim windows 10. Podobnie jest z uruchomieniem. Wyświetla się intro i filmy. Problem pojawia się gdy wybieram misję. Wgrywa się mapa ale kiedy ma już zacząć się właściwa rozgrywka, gra wraca do menu głównego. Ponadto widać że np. niektórzy żołnierze idą w miejscu :). Tak więc nie można sobie pograć. Co może za to odpowiadać?
Mam na komputerze direct x 12. A starsza wersja, direct x 8.1, nie chce się zainstalować - pojawia się komunikat, że nie działa na tej wersji windowsa. Próbowałem też ustawiać tryb zgodności. DirectPlay też jest włączony. Nie pomogło. Czy jest może jakiś sposób na prawidłowe działanie gry?

ocenił(a) grę na 10
rumpel86

Sprawdź czy nie ma patchy do dwójki. Mi nie działa wersja z Kolekcja klasyki, ale steamowa już hula bez problemu, też mam win10.

ocenił(a) grę na 8
Tormencjusz

Dzięki za odpowiedź. Próbowałem już kiedyś zainstalować patch 1.20 odpowiedni do mojej wersji gry ale nie działał. Pojawiał się komunikat że to nie ta wersja oprogramowania czy coś takiego. Nie rozumiem tego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones