PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832762}
7,2 722
oceny
7,2 10 1 722
DEATHLOOP
powrót do forum gry DEATHLOOP

Grę moim zdaniem rujnuje brak możliwości szybkiego zapisu. Odpuściłem po tym jak przez pół godziny skradałem się do jednego z głównych przeciwników, po czym zostałem zabity dwa razy i cofnęło mnie na początek misji. To czy komuś podpasuje takie roguelikowe podejście to kwestia mocno subiektywna. Osobiście nie jestem fanem tego typu rozgrywki i twórcy też próbują trochę złamać ten schemat dając możliwość dwukrotnej śmierci oraz przenoszenia przedmiotów między pętlami. Co do rozgrywki to gra tak jakby nie wie czym chce być. Gameplay niby sugeruje ciche podejście ale już posiadany arsenał nadaje się do gry w stylu rambo. Każde wykrycie przez przeciweników jest traktowane jako stan nieporządany (alarmy, czerwone znaczniki itp.). Inna kwestia to apteczki których jest bardzo mało więc podczas otwartej wymiany ognia trzeba być wyjątkowo ostrożnym. Jestem fanem pozostałych gier od Arkane (dishonored, prey), w których możliwość szybkiego zapisu zachęcała do podejmowania ryzyka. Zresztą to się tyczy wielu innych skradanek, w których szybki zapis jest np.: splinter cell, sniper elite. Wprowadzenie takiej opcji do deathloopa sprawiłoby, że gra byłaby w mojej opinii dużo lepsza w odbiorze.

ocenił(a) grę na 3
Turecki58

Do tego ta gra na PC jest słabo zoptymalizowana, bo na najniższych detalach ciezko w to grać, a nie mam najsłabszego kompa... Ale z Dishonored 2 jest podobnie, gdzie w takiego Cyberpunka na wysokich ustawieniach gram normalnie tak w D2, czyli grę z 2016 roku na srednich cieło jak nie wiem.
Co do rozgrywki to zgadzam się, ja po kilku godzinach odbiłem się całkiem od tego tytułu, choć sam pomysł na fabułe wydawał mi sie fajny, tak granie w to kompletnie mi nie siadło.

ocenił(a) grę na 7
Turecki58

To nieironicznie słaby jesteś skoro musiałeś się dać od razu dwa razy zabić.

ocenił(a) grę na 8
Turecki58

Quick save dosłownie rujnuje wszelkie gry skradankowe. Zabawą jest to by się wykaraskać z tarapatów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones