PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767504}
8,5 1 291
ocen
8,5 10 1 1291
Forza Horizon 3
powrót do forum gry Forza Horizon 3

Witam serdecznie.

Zapraszam Was do wyrażania swoich opinii na temat gry Forza Horizon 3 na PC. Gra dostępna jest tylko w sklepie Microsoft oraz na allegro w postaci sprzedaży kont microsoft z grą - za co wielka chwała, bo nie każdego stać, by wywalić ok 250zł za grę...!

Poniżej screeny z rozdzielczości 2k detale ultra jak widać na screenach:

[color=blue]PLUSY:[/color]
- najpiękniejsza grafika jaka wyszła wśród wszystkich obecnych gier na PC wyścigowych i nie tylko
- świetny, bardzo realistyczny model jazdy, który można dowolnie ustawić wedle swojego uznania - dzięki czemu czuć jak byśmy prowadzili w realu
- bardzo duża ilość dostępnych samochodów - ponad 350 - które są rewelacyjnie odwzorowane wyglądają jak na żywo!
- bdb muzyka i klimat świata wyścigowego
- dobry tuning osiągów samochodów
- dobra optymalizacja
- bardzo dobrze działająca nawigacja w grze, gdy wyznaczymy trasę do danego celu
- piękne, zachwycające krajobrazy jak i bardzo zróżnicowane, malownicze trasy
- bardzo duża mapa z otwartym światem
- całkowite przejście gry w trybie singla zajmuje sporo czasu i o to chodzi!

[color=blue]MINUSY:[/color]
- kiepska dostępność gry i jej cena - gra jest dostępna do kupienia tylko w sklepie Microsoft, gdzie ceny są kosmiczne jak na polskie warunki - gra 6 miesięcy po premierze, nadal kosztuje 230-240zł
- gra posiada poważny bug - wywala do pulpitu bez żadnego komunikatu co 10-20min - u mnie pomogła zmiana zegara w windowsie na czas nocny: 2.30 oraz wyłączenie aktualizacji czasu z internetu - przed każdym uruchomieniem gry, trzeba zmienić czas na tą godzinę
- praktycznie brak możliwości tuningu wizualnego
- tekst polski na ekranie powinien być wyświetlany w większym polu, a nie w małym prostokącie w prawym dolnym rogu ekranu
- przerywniki filmowe nie wiedzieć czemu są na bardzo ograniczonym polu wyświetlane, a powinny być na całym ekranie jak sama gra albo chociaż na większej części ekranu niż ma to miejsce
- brak możliwości dostosowania gdzie i w jakim kolorze chcemy licznik klatek na ekranie

Podsumowując, grę oceniam na 9,5/10!

Shurtugal_Eragon

Dla mnie 10/10. Nie ma o czym mówic,cała seria to mój faworyt wśrod gier. FH4 równiez jest genialna.

megan94

dokładnie!
Teraz zacząłem gać w FH4 i jest jeszcze lepsza ;)

Shurtugal_Eragon

Wyszło super, wiem wiem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones