8,6 1 152
oceny
8,6 10 1152
254
chce zagrać
{"type":"film","id":767504,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Forza+Horizon+3-2016-767504/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Forza Horizon 3
  • Witam serdecznie.

Zapraszam Was do wyrażania swoich opinii na temat gry Forza Horizon 3 na PC. Gra dostępna jest tylko w sklepie Microsoft oraz na allegro w postaci sprzedaży kont microsoft z grą - za co wielka chwała, bo nie każdego stać, by wywalić ok 250zł za grę...!

Poniżej screeny z rozdzielczości 2k detale ultra jak widać na screenach:

[color=blue]PLUSY:[/b][/color]
    - najpiękniejsza grafika jaka wyszła wśród wszystkich obecnych gier na PC wyścigowych i nie tylko
    - świetny, bardzo realistyczny model jazdy, który można dowolnie ustawić wedle swojego uznania - dzięki czemu czuć jak byśmy prowadzili w realu
    - bardzo duża ilość dostępnych samochodów - ponad 350 - które są rewelacyjnie odwzorowane wyglądają jak na żywo!
    - bdb muzyka i klimat świata wyścigowego
    - dobry tuning osiągów samochodów
    - dobra optymalizacja
    - bardzo dobrze działająca nawigacja w grze, gdy wyznaczymy trasę do danego celu
    - piękne, zachwycające krajobrazy jak i bardzo zróżnicowane, malownicze trasy
    - bardzo duża mapa z otwartym światem
    - całkowite przejście gry w trybie singla zajmuje sporo czasu i o to chodzi!

[b][color=blue]MINUSY:[/b][/color]
    - kiepska dostępność gry i jej cena - gra jest dostępna do kupienia tylko w sklepie Microsoft, gdzie ceny są kosmiczne jak na polskie warunki - gra 6 miesięcy po premierze, nadal kosztuje 230-240zł
    - gra posiada poważny bug - wywala do pulpitu bez żadnego komunikatu co 10-20min - u mnie pomogła zmiana zegara w windowsie na czas nocny: 2.30 oraz wyłączenie aktualizacji czasu z internetu - przed każdym uruchomieniem gry, trzeba zmienić czas na tą godzinę
    - praktycznie brak możliwości tuningu wizualnego
    - tekst polski na ekranie powinien być wyświetlany w większym polu, a nie w małym prostokącie w prawym dolnym rogu ekranu
    - przerywniki filmowe nie wiedzieć czemu są na bardzo ograniczonym polu wyświetlane, a powinny być na całym ekranie jak sama gra albo chociaż na większej części ekranu niż ma to miejsce
    - brak możliwości dostosowania gdzie i w jakim kolorze chcemy licznik klatek na ekranie

[b]Podsumowując, grę oceniam na 9,5/10![/b]

• Shurtugal_Eragon Dla mnie 10/10. Nie ma o czym mówic,cała seria to mój faworyt wśrod gier. FH4 równiez jest genialna.

• megan94 dokładnie!
    Teraz zacząłem gać w FH4 i jest jeszcze lepsza ;)

• Shurtugal_Eragon Wyszło super, wiem wiem ;)