7,8 1 731
ocen
7,8 10 1731
230
chce zagrać
{"type":"film","id":612782,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Grand+Theft+Auto%3A+Vice+City+Stories-2006-612782/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Grand Theft Auto: Vice City Stories
 • Zastanawiam się czemu jeszcze nie ma tego GTA na pc?

 • Zachodniak24 ocenił(a) tę grę na: 9

  Rivolt Nie ma i raczej już nie będzie (pomijam emulatory). A szkoda bo to bardzo dobra część. Dobra fabuła oraz poprawione misje dodatkowe. Przez brak wersji na PC ta część nie jest tak popularna jak SA czy VC choć wcale nie jest gorsza od tych części. Dla mnie VCS to ścisła czołówka serii GTA zdecydowanie lepsza od chociażby nowszej GTA IV.

 • sadzik444 ocenił(a) tę grę na: 8

  Zachodniak24 szkoda ze przynajmniej po polsku nie ma wydanej bo sam wszystkiego nie przetłumacze :)

 • Darado ocenił(a) tę grę na: 7

  sadzik444 ja gram w polska wersje na psp

 • sadzik444 ocenił(a) tę grę na: 8

  Darado na ps2 też bym spolszczył ale nie umiem zrobić obrazu iso na ps2

 • rozkminator ocenił(a) tę grę na: 9

  Rivolt Bo nie wydali :P

  Biznes, panie. Exclusive to dla Sony karta przetargowa. Jakbyś był mega fanem a przy tym człowiekiem niestosującym piractwa, to żeby zagrać kupiłbyś PS2 (albo PS3 czy PS4 bo na nie też ta gra wyszła w formie cyfrowej) i Sony miałoby zysk. Tak w ogóle to początkowo miał to być selling point dla PSP i szczerze mówiąc był skuteczny, bo kupiłem je w 2006 właśnie dla VCS. Wydano to na PS2 i nowsze głównie dlatego, że wersja na PSP została strasznie spiracona... Tak czy inaczej nie martw się, w podobnej żałobie są nie tylko pecetowcy, ale i xboxowcy.

  Prosta rada to emulator albo PS2 które kosztuje teraz mniej więcej tyle co krata piwa.