PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608435}
8,4 37 248
ocen
8,4 10 1 37248
Grand Theft Auto: Vice City
powrót do forum gry Grand Theft Auto: Vice City

To był duży postęp, fajny klimat, postacie miały osobowość, zwiększono ilość piosenek w stacjach radiowych i dodatkowo to były hity z 80's + motory i skutery. Jednak model jazdy dopiero zyskał w San Andreas. No i ta kanciasta grafika, zestarzało się to już po prostu, a więc mimo humoru i muzyki oraz sentymentu dzisiaj ta gra jest klamotem :) i nie mogę się długo przy niej bawić.

ocenił(a) grę na 8

http://www.moddb.com/mods/gta-vice-city-rage
http://www.moddb.com/mods/gta-iii-rage-classic

użytkownik usunięty

Jak widać ludzie dzisiaj przedkładają grafikę nad fabułę i klimat.

ocenił(a) grę na 10

Dokładnie, wg mnie takie giery jak Doom 3, GTA VC, Hitman 2 i Mafia 1 mają to coś i nawet z tą grafiką jaka jest ;-)

ocenił(a) grę na 10

Czy ja wiem ja tam lubię sobie pograć od czasu do czasu w grę która ma świetny klimat

ocenił(a) grę na 10

gra jest bardzo fajna ale grafika rzeczywiście odstrasza

ocenił(a) grę na 10
sadzik444

w vice city jedyna wnerwiająca rzecz to sterowanie

użytkownik usunięty

A ja coś wolę trójeczkę. Vice City to nudna ramota i to tragicznie małe miasto.

użytkownik usunięty

Cholera cofam. Co za klimacik! ;)

Mnie odpycha ta gra po przejściu w znacznie uproszczone względem starszych części GTA V, checkpointy, system osłon, regeneracja zdrowia, po zginięciu/złapaniu przez policje nie tracimy broni oraz lepsze sterowanie. Jednak ze względu świetnego klimatu i fabuły (lata 80'te) postanowiłem sobie znacznie ułatwić grę żeby nie rozj*bać całego komputera przy ilości faili.
Na początek pobrałem moda na regeneracje zdrowia aby było tak jak w gtav i nie gonąć zbyt często, następnie mod na obracanie kamery w pojeździe, mod na "pływanie" i mod na strzelanie z pojazdów. Nie uważam że to są cheaty i znacznie mi ułatwiły grę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones