PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844052}
8,9 211
ocen
8,9 10 1 211
Half Life: Alyx
powrót do forum gry Half-Life: Alyx

Myślę, że każde forum na którym HL się pojawia powinno mieć co najmniej jeden wątek, w którym wypisujemy swoje hipotezy co do tej postaci.
Jedyne co po latach udało mi się dostrzec jest to, że w części pierwszej i drugiej, chodzi mi o podstawki, Gman pojawia się dokładnie w momencie śmierci kogoś kto wiedział o jego zaangażowaniu.
Wspomina o nim Nihilanth i Breen, a w Ep2 również Eli, ale on ostatecznie przeżył. Może to rzucać inne światło na rolę jaką gra Gordon w całej historii.

homoxymoronomatura93

Okazuje się, że kombinat też nie dość, że od dawna wiedział o G-manie, to jeszcze go uwięził w krypcie. Btw Fajna obserwacja z Breenem i Nihiliantem.

Muszę przyznać, że kiedy chwilę przed otwarciem krypty, po sylwetce znajdującej się w środku, domyśliłem się, ze wcale nie nie siedzi w niej Gordon, tylko wiadomy jegomość, to wszystko nabrało sensu :D. Świetnie wymyślili ten powrót do świata half life.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones