PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608442}

Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
9,2 38 292
oceny
9,2 10 1 38292
Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii

Horn of The Abyss

ocenił(a) grę na 9

Niedawno do sieci trafił mod na skalę dodatku Armagedon's Blade - dużo porawia , dodaje kampanię a co najważniejsze nowy -Piracki zamek. Nie jest to dodatek taki jak Wog który zmienia rozgwykę do góry nogami. Trzon jest zachowany po prostu dodane są nowe bajery a gejmplej doprowadzony jest do perfekcji. Poza tym nowy zamek kompletnie nie odbiega jakością od tych oryginalnych jest wykonany perfekcyjnie - ma nawet własną układankę do gralla ). Jakie jest wasze zdanie na temat tego w sumie nieoficjalnego dodatku HotA ??? ( Ja np jeszcze nie grałem a wiedzę mam z filmików z yt, przechodzę sobie kampanie od nowa i jestem dopiero na Armagedons Blade zamierzam dojść po kolei do fabuły z Hota )

ocenił(a) grę na 10
mordarg

Nie wiem czy to od HoTA czy jakieś inne coś jest powrzucane, ale poza pirackim zamkiem mam również ułatwienia, jak np kupowanie jednostek wszystkich jednym kliknięciem. Jak w IV części. Mogę także wymienić czar jeśli mi się nie spodoba (oczywiście kosztuje to zasobami), to już mi się mniej podoba, no ale jest. Generalnie to mam launcher i tam właśnie HoTA 1.5.1. Przydatne jest, że jak wezmę tego mnicha albo chatkę to mogę odrzucić umiejętność. Bo jak wrzuci nam leczenie albo sokoli wzrok to omatko, teraz klikasz "tak" lub "nie" i obejdzie się bez wczytywania zapisu!

ocenił(a) grę na 9
Aridesu

czyli poza zamkiem zmiany są kosmetyczne i są to realne usprawinienia a nie jakies dziwactwa jak w WoG'u . Co nieco tam wiem bo na strimach ludzi widzę i w sumie sam mam to na dysku ale nie instaluje póki kampani nie przejdę po kolei z Armagedonu i SoD'a

mordarg

Piracki zamek na pewno jest bardzo silny, szczególnie we wczesnej fazie gry. Są bohaterowie z tego zamku, którzy na starcie mają armatę, która jest tak silna jak anioł - można sobie łatwo wyobrazić, jak bardzo ułatwia to pierwsze dni, gdy o wojo ciężko.

Po drugie ich bodajże szósta (lub piąta, nie pamiętam już) jednostka ma zupełnie śmiesznie olbrzymią redukcję obrażeń (poza magicznymi), na poziomie 75% zdaje się. Wyexpienie bohatera ze specjalnością płatnerza, i wyposażenie go w artefakt blokujący magię to praktycznie wygrana gra, są praktycznie nieśmiertelni.

Poza tym design zamku jest bardzo dobry, nawet muzyka nie jest zła. Jest klimatycznie, i bardzo na temat, zamek mógłby się z powodzeniem znajdować w podstawce.

ocenił(a) grę na 9
Patty Diphusa

Serio Armata jest o wiele potężniejsza od normalnej Artylerii ? ( tego co strzałami strzela ) - Myślałem że to jest to samo tylko się wyglądem różni xD

ocenił(a) grę na 10
mordarg

co do mechaniki to zmiany w większości kosmetyczne. Min. Wrota wymiarów pozwalają tylko na 1 teleportacje dziennie (niezależnie od poziomu m. powietrza), siedziby istot kumulują jednostki (trzeba uważać), trochę zmian w umiejętnościach bohaterów (a dokładniej doprecyzowanie ich)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones