Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia

9,2 37 322
oceny
9,2 10 37322
1 848
chce zagrać
{"type":"film","id":608442,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Heroes+of+Might+and+Magic+III%3A+The+Restoration+of+Erathia-1999-608442/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
 • mordarg ocenił(a) tę grę na: 9

  Niedawno do sieci trafił mod na skalę dodatku Armagedon's Blade - dużo porawia , dodaje kampanię a co najważniejsze nowy -Piracki zamek. Nie jest to dodatek taki jak Wog który zmienia rozgwykę do góry nogami. Trzon jest zachowany po prostu dodane są nowe bajery a gejmplej doprowadzony jest do perfekcji. Poza tym nowy zamek kompletnie nie odbiega jakością od tych oryginalnych jest wykonany perfekcyjnie - ma nawet własną układankę do gralla ). Jakie jest wasze zdanie na temat tego w sumie nieoficjalnego dodatku HotA ??? ( Ja np jeszcze nie grałem a wiedzę mam z filmików z yt, przechodzę sobie kampanie od nowa i jestem dopiero na Armagedons Blade zamierzam dojść po kolei do fabuły z Hota )

 • Aridesu ocenił(a) tę grę na: 10

  mordarg Nie wiem czy to od HoTA czy jakieś inne coś jest powrzucane, ale poza pirackim zamkiem mam również ułatwienia, jak np kupowanie jednostek wszystkich jednym kliknięciem. Jak w IV części. Mogę także wymienić czar jeśli mi się nie spodoba (oczywiście kosztuje to zasobami), to już mi się mniej podoba, no ale jest. Generalnie to mam launcher i tam właśnie HoTA 1.5.1. Przydatne jest, że jak wezmę tego mnicha albo chatkę to mogę odrzucić umiejętność. Bo jak wrzuci nam leczenie albo sokoli wzrok to omatko, teraz klikasz "tak" lub "nie" i obejdzie się bez wczytywania zapisu!

 • mordarg ocenił(a) tę grę na: 9

  Aridesu czyli poza zamkiem zmiany są kosmetyczne i są to realne usprawinienia a nie jakies dziwactwa jak w WoG'u . Co nieco tam wiem bo na strimach ludzi widzę i w sumie sam mam to na dysku ale nie instaluje póki kampani nie przejdę po kolei z Armagedonu i SoD'a

 • mordarg Piracki zamek na pewno jest bardzo silny, szczególnie we wczesnej fazie gry. Są bohaterowie z tego zamku, którzy na starcie mają armatę, która jest tak silna jak anioł - można sobie łatwo wyobrazić, jak bardzo ułatwia to pierwsze dni, gdy o wojo ciężko.

  Po drugie ich bodajże szósta (lub piąta, nie pamiętam już) jednostka ma zupełnie śmiesznie olbrzymią redukcję obrażeń (poza magicznymi), na poziomie 75% zdaje się. Wyexpienie bohatera ze specjalnością płatnerza, i wyposażenie go w artefakt blokujący magię to praktycznie wygrana gra, są praktycznie nieśmiertelni.

  Poza tym design zamku jest bardzo dobry, nawet muzyka nie jest zła. Jest klimatycznie, i bardzo na temat, zamek mógłby się z powodzeniem znajdować w podstawce.

 • mordarg ocenił(a) tę grę na: 9

  PattyDiphusa Serio Armata jest o wiele potężniejsza od normalnej Artylerii ? ( tego co strzałami strzela ) - Myślałem że to jest to samo tylko się wyglądem różni xD

 • fastbyte ocenił(a) tę grę na: 10

  mordarg co do mechaniki to zmiany w większości kosmetyczne. Min. Wrota wymiarów pozwalają tylko na 1 teleportacje dziennie (niezależnie od poziomu m. powietrza), siedziby istot kumulują jednostki (trzeba uważać), trochę zmian w umiejętnościach bohaterów (a dokładniej doprecyzowanie ich)