Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia

9,2 37 306
ocen
9,2 10 37306
1 848
chce zagrać
{"type":"film","id":608442,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Heroes+of+Might+and+Magic+III%3A+The+Restoration+of+Erathia-1999-608442/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Heroes of Might and Magic III: Odrodzenie Erathii
 • michal.2907 ocenił(a) tę grę na: 10

  Nie mam lajków, więc pewnie nikt nie odpowie, ale ja spróbuję rozwiać parę wątpliwości.

  Obok świetnie rozwiniętego i prężnego multiplayera drugim powodem sławy i klasy gry jest GENIALNY edytor map. Prosty, kreatywny, z miliardem opcji. Dzięki niemu wciąż powstają nowe mapy do gry, a póki są nowe mapy (do ściągnięcia za free z wielu stron) fani wciąż będą grać. Same kampanie są tak naprawdę niewiele warte i pewnie dawno o nich zapomniano. Ale wiele map to dalej czysty artyzm i wielkie wyzwanie.

 • michal.2907 Edytor jest bezsensu, więc nie kłam.

 • michal.2907 ocenił(a) tę grę na: 10

  JohnChance Piłeś coś? Jak nie, to nie rozumiem tego posta. Sprawdź sobie w necie mapy do H3. Jest ich TYSIĄCE. Chciałoby się ludziom tworzyć nowe, gdyby edytor był bez sensu?

  Sam się nim bawiłem, moi znajomi (zupełni amatorzy) też. Wychodziło nam. Ten edytor jest tak prosty i tak wszechstronny, że każdy może stworzyć własny świat. Magia!

 • michal.2907 Ten edytor jest słaby.

 • JohnChance Na twitch duzo Polakow siedzi i w to gra! W tamtych czasach po prostu trzeba bylo zyc jak byl hype na Herosow!