PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608613}
7,6 3 965
ocen
7,6 10 1 3965
Left 4 Dead
powrót do forum gry Left 4 Dead

Arcydzieło.

ocenił(a) grę na 9

Bezapelacyjnie najlepszy tryb co-op jaki widziałem i niezapomniany klimat...gra cały czas żyje i ma
się dobrze,wbijajcie na te serwery(poziom trudności tylko expert):
http://www.google.pl/#sclient=psy&hl=pl&q=r0r+coop&aq=f&aqi=&amp ;aql=&oq=&gs_rfai=&pbx=1&fp=
1&cad=b
mój nick to Tank[pl] ;)

ocenił(a) grę na 10
Detoksynator

Zagraj w versus z dobrymi graczami, dopiero wtedy przekonasz się czym jest ta gra. Coop na ekspercie, nawet modyfikowanym jest i tak prościutki z OGARNIĘTYMI ludźmi;) Bicie botków nie jest wyzwaniem i może się znudzić, natomiast w versus gram od 1,5 roku i nadal nie mogę sie oderwać. Ale zgadzam się, gra to arcydzieło, choćby ze względu na czas jaki przy niej spędziłem.

ocenił(a) grę na 9
witcher78

Już dawno temu przekonałem się czym jest ta gra,wycisnąłem z niej prawie wszystkie achievementy i versusa znam doskonale.Ten tryb także polega na kooperacji.Lubię versusa,ale kampania w ekspercie też cały czas sprawia frajde,tym bardziej,że cały czas ukazują się nowe mapy (l4d maps).

ocenił(a) grę na 9
witcher78

mógłbyś bardziej rozwinąć Versus? Bo szukam i dalej nie wiem co to jest ;P

ocenił(a) grę na 10
Mij

Verus w skrócie to możliwość gry zainfekowanymi przeciwko drużynie ocalałych. I to jest dla mnie esencją tej gry, walka graczy między sobą a nie naparzanie głupiutkiej sztucznej inteligencji. Gra infected to zupełnie nowe horyzonty i całkowita nowość, bo chyba żadna gra multi nie oferowała atrakcji w postaci choćby 50 metrowego skoku hunterem na głowę przebiegającego przeciwnika:) Zgrane ataki całej drużyny, taktyczne kombinacje i możliwości jakie oferuje gra w tym trybie nie mogą się znudzić:) Jedyne co na ten moment mnie denerwuje to kompletne niezrozumienie zasad tej gry przez newbies i ich oburzone krzyki: hax! cheater! :D Głupota ludzi niekiedy przekracza głupotę botów, ale takie uroki multiplayer'a w każdej grze. Z tym, że versus w tej grze wymaga trochę większego myślenia niż deathmatch w call of duty i może to jest dla niektórych barierą nie do pokonania:P Najwidoczniej, bo zbyt często widzę kolejnego ynteligenta, który dostając kulkę przez ścianę, po tym jak zrespił się boomerem o pół godziny za wcześnie, krzyczy: wallhack! Parodia... ale sposób jest na to prosty, nie grać z nubami;) (przy okazji zapraszam na www.gameware.pl ;)

ocenił(a) grę na 10
Detoksynator

VSy na eslu to było coś. Gra z dobrze grającymi kumplami w swojej drużynie jest zdecydowanie przednia. Niestety gra umiera.

ocenił(a) grę na 9
ZupkaChinska

Fakt jedynka juz ledwo zipie,też zaprzestałem w nią grać,raz kiedyś odpale,bo jest kilka serwerów na których zawsze siedzi grupka maniaków (np r0r coop)
Przerzuciłem się na część drugą, bo jest jeszcze lepsza (biała broń + więcej zainfekowanych)- którą oczywiście serdecznie wszystkim polecam, bo to najlepsza gra jak dla mnie.

ocenił(a) grę na 10
Detoksynator

Gram w gierę już od ponad roku i nadal się nie nudzi. Ale jak mam dołączyć do jakiegoś serwera gdzie naprawdę grają sami ogarnięci ludzie? Bo ja zawsze gram w grę publiczną i czasami jak gram z nowicjuszami to mnie krew zalewa.

ocenił(a) grę na 9
jasiu15

r0r's coop 2 [expert 3/5] 6/6 188.40.55.177:27018
r0r's coop 3 [expert 4/5] 4/6 188.40.55.177:27020

ocenił(a) grę na 10
Detoksynator

ok, ale w jaki sposób się z tymi serwerami połączyć?

ocenił(a) grę na 9
jasiu15

Grasz od ponad roku i nie wiesz?
W menu wywołujesz konsole przyciskiem " ` " (ten nad tab) wpisujesz connect i adres serwera np
connect 188.40.55.177:27020 i wciskasz enter-cała filozofia.Jeżeli konsola się nie pojawia w opcjach console - zmień na enabled
Jaki masz Nick? Może sie spotkamy online,czasem tam wpadam,chociaż ostatnio to cisnę raczej w dwójke.

ocenił(a) grę na 10
Detoksynator

Mój nick to Eliskoopa, na razie nie gram, bo nie ma mnie w domu, ale od września znowu zacznę :) sprawdzę na pewno te serwery!

ocenił(a) grę na 3
jasiu15

czesc mam pytanie czy w tej grze jest jakaś kampania że chodze i robie misje? bo nic takiego nie widze tylko przylaczam sie do gry z roznymi ludzmi na rozne mapy i nie wiem ocb prosze o pomoc

ocenił(a) grę na 10
agahub37

Owszem, jest kampania, ale nie jest to nic fascynującego - mapy są świetne, ale fabuła ogranicza się do przejścia z punktu a do punktu b i rozwalania po drodze zombiaków. Można pograć, ale w porównaniu do np trybu versus to strata czasu!!

ocenił(a) grę na 3
jasiu15

a co to ten tryb versus?

ocenił(a) grę na 10
agahub37

Tryb versus to kwintesencja tej gry, polega na tym, że grasz 4 na 4 - w jednej drużynie gracze są ludźmi, w drugiej zombiakami. Potem jest ta sama mapa, tylko drużyny zamieniają się rolami. Dziwię się twojej dosadnej krytyce jeśli nie poznałeś tego, o co w tej grze chodzi. Bo multi, w którym grasz w czwórkę przeciwko komputerowi to nuda.

ocenił(a) grę na 3
Detoksynator

przecież to jest słabe, single jest okropny, źle zrobiony, grafika pozostawia wiele do życzenia, jeżeli tylko chodzi ci o multi to masakra żałosne.

ocenił(a) grę na 9
agahub37

oceniasz singla w grze typowo multiplayerowej? Gratuluje. Co do multi jest genialny, a Ty najwidoczniej nie wiesz co dobre...Gra jest mistrzowska.

ocenił(a) grę na 3
Detoksynator

To że oceniam singla to źle? lol, oceniam go bo w każdej gierce powinien być dobry singiel. a multi też jest kiepski i to baaardzo. i wiem co dobre dużo przegrałem. gra jest słabiuuutka.

ocenił(a) grę na 9
agahub37

Taa, ocenianie trybu single w grze typowo multiplayerowej jest złe, bo to zwykła głupota.Ta gra nie jest stworzona dla singla playera.
Left 4 dead jest świetnym co-operacyjnym fpsem oraz zajebistą zabawą w trybie kontra, Ty najwidoczniej nie lubisz dobrych strzelanek,ale to nie upoważnia Cię do wystawiania fałszywego świadectwa na temat tej świetnej gry, która na prawde JEST TŁUSTA i SYTA.

ocenił(a) grę na 3
Detoksynator

to nie głupota powtarzam!!! każda gra MUSI mieć chociaż przyzwoitego singla, a ta ma zenującego!!!! jak jest grą multi to niech nie daję w ogóle singla kumasz? i to upowaznia mnie do dania PRAWDZIWEGO SWIADECTWA o tejze cienkiej i rzadkiej grze. proste. Tłusta i syta jest Dead Island a to jest gówno w błocie.

ocenił(a) grę na 9
agahub37

Ok, każdy ma prawo do swojego zdania, lecz powiedz prosze cóż takiego wszetecznego jakoby jest w tej grze co spowodowało taka rażąco niesprawiedliwą Twą opinie na jej temat?
Jak narazie stwierdziłeś ,że zła grafika co jest wyssane z dupki, bo grafa biorąc pod uwagę rok produkcji jest ekstra, nawet dzisiaj jest całkiem przyzwoita, z resztą głównie chodzi o gameplay, który jest genialny..

ocenił(a) grę na 3
Detoksynator

jak to wyssane? 2008 rok i grafika jest parszywa... w 2004 były gry o lepszej... tak jak mówiłem, straszliwy singiel, a w każdej musi być choćby dobry. tryby gry multi cienkie pograłem pare godzin i mi się znudziło... w ogóle mnie nie wciągnęła gra i uważam strate czasu i kasy na tą grę. nie ma w niej nic ciekawego.... jest niewyobrazalnie słaba. boty tez cienkie. straszna lipa. mówię Ci Dead Island jest meeeega, to dopiero survival horror w to gram już jakieś 100h jak nie więcej i nie da się przestać.

ocenił(a) grę na 9
agahub37

Przeczytałem Twoje tu wpisy z wrzesnia i wszystko stało się jasne.Ty nie lubisz tej gry,bo po prostu nie pojmujesz jak się w nią gra.Zapewne dostawałeś kopa z każdej rozgrywki i stąd ten hejt.Proste.Ale to dobrze,że uważasz ją za stratę czasu-nie włączaj jej- nie potrzebujemy na serwerach nie kumatych ludzi, bo tacy tylko psują rozgrywke.
"a co to ten tryb versus?" haaha to mnie rozłożyło na łopatki;.Ty nie masz prawa mówić o tej grze, bo nic o niej nie wiesz.Pozdro.

ocenił(a) grę na 3
Detoksynator

y-y nie hejtuje, we wrześniu rzeczywiście nie kminiłem ocb ale grałem twardo i długo i teraz już czaję tryby itd, lecz stwierdzam że jest ona słaba już mówiłem czemu, single przeszedłem słabe, w tryby coop grałem w każdy szybko się nudził mimo że złota zdobywałem np boty są słabe jak gram z ludźmi i z botami.. człowieku chyba każdy kto włącza gre pierwszy raz nie kuma jej tak? więc daruj sobie, i nie jestem niekumaty głupi ciulu. jak ty właczasz gre i od razu wiesz wszystko to pogratulować ja niestety nie wiedziałem musiałem się sam dowiedzieć wszystkiego. i stwierdzam po paru miechach ze gra słaba.

ocenił(a) grę na 9
agahub37

Ok nie każdy od razu czuje gre, ale żeby po kilku miesiącach grania pytać na forum "co to jest ten versus", który nota bene jest najlepsza formą rozgrywki w tej grze, trzeba byc głupsszym od buta.Pejs

ocenił(a) grę na 3
Detoksynator

ale ja nie zapytałem tego po kilku miesiącach tylko na drugi dzień od instalacji ;) gram już kilka miechów i już wiem co to mimo że nikt mi nie pomógł.... głupszy od buta to jesteś ty i ludzie z którymi mieszkasz skoro tak mówisz dziecko neo. zamknij ryj. gra cienka nara.

ocenił(a) grę na 9
agahub37

"a co to ten tryb versus?"
to twój wpis sprzed 12 dni, także nie udawaj że wiesz ocb w tej grze leszczyku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones