PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664386}
6,3 185
ocen
6,3 10 1 185
Marvel Heroes
powrót do forum gry Marvel Heroes

Gram, jak na razie tydzień czasu. Ogólnie rzecz ujmując dopóki ktoś nie pozna pełnego
zakresu możliwości tej gry, dopóty oceniać nie powinien.

Tutaj podam kilka ciekawostek dla nowicjuszy :

1) Dobrym elementem gry są tzw. cube shard oraz eternity splinters. Za te pierwsze
można otrzymać m.in fortune card - dzięki którym to z kolei można wylosować tzw. buffy
albo inne bonusowe gadżety. Ostatnio wylosowałam miksturkę na podwyższonego
expa o 50% (która działała przez 2h) oraz peta (robota w tym przypadku).

Z kolei eternity splinters można wymieniać na box z losowymi gadżetami,
odblokowywać za nie postaci, kupować team-up'ów (czyli postać wspomagającą która
po przyzwaniu chodzi za naszą postacią i broni jej etc) oraz podwyższać o jeden poziom
ultimate power (za tzw. tokena) czy też zakupić losową postać.


2) Jeżeli komuś się nie nudzi i lubi grać długo czyli dłuuugie expienie a 60lvli dla niego
w tej grze to za mało, może zresetować postać.

Przy resetowaniu, dobrze jest zakupić specjalny gadżet do resetowania nie historii, ale
pkt postaci, dzięki któremu uzyskuje się prestige lvl.

Jeżeli poszperacie w shopach, możecie za goldy z gry zakupić reset, a później
kolorowe robociki - od zielonego aż po złotego. Te robociki poza tym że są zwykłymi
petami - zapewniają postaci inny kolor nicku - który oznacza konkretną rangę prestigu.
Czyli złoty to najwyższa, zielony to najniższa. Jednak to już jest opcja dla tych którzy
kochają expić non toper.


3) Każda postać posiada drzewko rozwojowe, podzielone na 3 części. Możliwości
postaci są zależne od tego w jakie skille najwięcej punktów ładujecie. Osobiście mam
odblokowaną Storm, Czarną Panterę oraz Scarlet Witch - I tą ostatnią grywam jako
główną postacią. Dzięki rozwinięciu skila odpowiadającego za punkty many, oraz skilla
odpowiadającego za HP do jak najwyższej rangi - przy 42 poziomie, mam 6pkt durability
oraz 5energy na chwilę obecną (a to nawet sporo, powiem wam).

Oczywiście za fortune card można wylosować czasem miksturki do zerowania punktów
- dzięki czemu jeśli spartolicie rozdzielanie pkt doświadczenia, możecie je od nowa
rozdzielić w sensowniejszy sposób :)

4)Warto robić dodatkowe questy, czyli tzw. specjalne, ponieważ za nie możecie dostać
odin marks. Odin marks można u craftera zamienić na blessing (czyli ulepszenie
danego itema) albo jak się dozbiera ok. 300 można dorobić się specjalnego artefaktu.

5) jak już dostaniecie unique itemy albo uru forget - to zostawiajcie sobie zawsze uru
jeden item - czyli body, bowiem jest najwyżej punktowane - oraz nie sprzedawajcie
unique itemów, gdyż zawsze możecie je przekazać innej postaci (no chyba że na jedną
postać trafi wam się 3x ten sam unique item na dany lvl, to możecie sprzedać). Unique
dzielą się na takie które może nosić każdy bohater, oraz na te do noszenia przez
wybrany charakter.

Na sam koniec dodam, że jak na dziewczynę gram dla zabawy i lubię sobie daną grę
poznać na spokojnie. Jeśli chcecie mnie dodać do znajomych, to gram pod nickiem
Necromorti.

Pozdrówka :)

ocenił(a) grę na 7
kiruko

Wow niezły opis i kilku rzeczy się dowiedziałem :) mój nick to Benn możesz mnie dodać do znajomych ale gram z rzadka. Obecnie posiadam Storm (główna postać), Hulk i Thing (oba na 1 lvl nie ruszone) i zbieram na Emme bo niedawno dostałem do niej strój Phoenix Five.

Dla mnie największym problemem jest brak miejsca do przechowywania itemów, a nie chcę wydawać G na dodatkowy slot.

ocenił(a) grę na 10
bennskyline

Spoko wodza, jak się zaloguję to dodam *dawno nie wchodziła na filmweb*.

Ogólnie rzecz ujmując ostatnio Marvel Heroes miało swoje urodziny - W ramach których to pojawiły się nowe kody na itemki, a każdy gracz który grał minimum miesiąc dostał w prezencie kilka paczek z :

- Odin marks
- Health/Exp potions
- Items for current hero

Oraz losowy kostium i parę kart za które można dostać losowy item. Do tego jeszcze każdy dostał po tokeny postaci.

+ Pojawił się nowy system umiejętności - Omega. Poza starym systemem Synergies - W którym to bohaterowie mogli aktywować sobie wzajemnie bonusy, zależnie od poziomu, w przypadku Omega - jest kilka drzewek rozwojowych gdzie dana postać jak zbiera punkty, może tylko aktywować wybrane z nich.

Przykładowo na Scarlet Witch - Zaczełam sobie rozwijać drzewko psioniczne - i aktywowałam dwie opcje typu - 1exp per enemy defeat, a w drugiej 5exp per enemy defeat - Niby nic, a jednak coś daje.

W dalszym ciągu jednak niektóre drzewka rozwojowe w systemie Omega są jeszcze niedostępne.

ocenił(a) grę na 7
kiruko

Co do urodzin to wiem, wylosowałem strój dla Punishera oraz drugie miejsce w stash, a mogłabyś dokładniej opisać działanie tokenów i jak z nich korzystać?

ocenił(a) grę na 10
bennskyline

Kiedy dostajesz token dla postaci którą aktualnie posiadasz - ulepsza on jej "ultimate power". Ultimate power (czyli super skill) jest przeznaczony do super rozwałki - czyli taka specjalna umiejętność. Niektóre postaci rzeczywiście mają ciekawy ultimate, inne słaby.
W przypadku zwykłych skilów - podwyższasz je punktami które dostajesz za każdy lvl. Ultimate natomiast możesz podwyższać jedynie tokenami. Mój ultimate odblokował się przy scarlet witch już na 30lvlu. Nie wiem jak z innymi postaciami - Gdyż aktualnie posiadam poza panterą - Storm, Wolverina oraz Punishera (losowe odblokowywanie za splintery się opłaca).

- W temacie bundles i zakupów za realne pieniądze mogę coś dopowiedzieć: Za kwotę 30pln, zrobiłam interes życia - Kupiłam "Bundle Scarlet Witch" gdzie dostaje się scarlet, 3kostiumy, stash tylko dla Scarlet Witch. Z racji tego że Scarlet już miałam - zamiast postaci dostałam właśnie token.
Czemu to jest opłacalne? Bo mam dodatkowy schowek przeznaczony tylko dla tej postaci (czyli artefaktów i unique już pomieszanych nie mam z pierdołami) oraz 2 inne od podstawowego kostiumy za o wiele niższą stawkę cenową niż normalnie.

Wniosek? Polecam wszelkie wyprzedaże ze strony www gry Marvel Heroes (gdyż w sklepiku w samej grze z reguły nie są dostępne te bundles, także dobrze jest być uważnym).

bennskyline

Każdy dostał ten kostium oraz stash.
Co jak co gra jest w miarę fajna, ale dużo jej jeszcze brakuje.

Myślałem nad dodaniem recenzji, ale ostatnio moja ocena się obniża.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones