PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623583}
7,4 1 184
oceny
7,4 10 1 1184
Pro Evolution Soccer 2012
powrót do forum gry Pro Evolution Soccer 2012

Co prawda wersja demo = tylko 6 drużyn, ale już robi na mnie wrażenie :)))

użytkownik usunięty
kiprowaty

No mi też się demko bardzo podoba, mimo że jest to stara wersja jeszcze na starym silniku i z licznymi bugami. Ale mimo to postarało się Konami, świetnie się gra i czekamy na 14 pazdziernika z niecierpliwością:)

Gram se na PS3! Milanem AC pykam! Dodawać mnie na PSN: kaskojakajmra997

Będzie jeszcze jedno demko lepsze we wrześniu do zassania!

Michal1992

tak? zajebioza ;-)

użytkownik usunięty
kiprowaty

Okładka już jest, czeka na akceptacje :) ... Na okładce tym razem CR7, ale to nawet dobrze, nie można co roku dawać Messiego

Dokładnie, szczerze mówiąc powoli denerwuje mnie już ta nagonka na Messiego.. Okładkę też już widziałem:)

użytkownik usunięty
kiprowaty

Za mniej niż dwa tygodnie kolejne demo PESA 2012 - tym razem z finalnej wersji gry, poprawione błędy, ulepszona grafika, zachowanie zawodników, zbalansowane strzały - czekamy :)

Ciekawe czy dorzucą jakąś nową drużynę, wgl chciałbym być takim beta-testerem nowego pesa, nie dość że sobie pograsz to jeszcze Ci zapłacą ;-)

użytkownik usunięty
kiprowaty

W nowym demku będzie min. Inter Mediolan, Bayern, Glasgow Rangers i Totenham Hotspurs. 15 września oficjalna data premiery demka, a miesiąc później samej gry:)

Są już patche do 12stki odblokowujące duuuuużo drużyn, piłek, strojów, jak chcesz napisz do mnie na PV, wyślę Ci linka, bo tutaj nie można:(

użytkownik usunięty
kiprowaty

14 września wychodzi nowe demko, więc poczekam na to, a pre-ordera pełnej wersji na PC już zamówiłem, więc wolę mieć niespodziankę w finalnej wersji :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones