PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647447}
6,7 2 409
ocen
6,7 10 1 2409
SimCity
powrót do forum gry SimCity

Wrażenia z BETY

ocenił(a) grę na 5

Miałem okazje posmakować bety. Nie będę się rozpisywał niepotrzebnie - w dużym skrócie:
Pozytywne wrażenie.

Zupełnie inne zarządzanie strefami - teraz strefy mieszkalne/ekonomiczne/przemysłowe budujemy
wyłącznie wzdłuż dróg - nie ma możliwości tworzyć stref z drogami jak w SC4. Nie ma również
sterowania pojazdami jak w "Rush Hour". To chyba jedyne zmiany które mi przeszkadzały. Reszta
gry jest bardzo przyzwoita i faktycznie przypomina stare dobre SC4

ocenił(a) grę na 4
plantum

Nic tylko pozazdrościć... ja muszę czekać niestety do premiery SimCity by zasmakować gry.
Powiedz mi proszę, jak wygląda efekt przybliżenia kamery? Ostatnio czytałem informacje w serwisie gram.pl i tam pisano, że ponoć silnik Glassbox umożliwia dowolne ustawienie kamery jak również widok z trybu przechodnia...
Niestety, oglądając filmiki na YT z bety, widziałem jedynie maksymalne przybliżenie, które i tak było dość wysoko ponad ulicami. Nie było tam trybu przechodnia.

Szkoda, że jednak nie dali możliwości kierowania pojazdami... ale kto wie? Może po jakimś czasie wyjdzie dodatek do gry (nie widzę innej możliwości) i wtedy taką opcję dodadzą? Byłoby to wręcz wspaniałe, bo właśnie tryb kierowania pojazdem był dla mnie największą frajdą po jakimś czasie od momentu postawienia miasta :-)

Jeśli znajdziesz chwilę, powiedz mi szczerze, czy jest możliwość wyboru stawianych budynków, czy po prostu zaznacza się obszar i budynki tam powstają jedynie w formie losowej? Czytałem także kiedyś info, że można budynki rozwijać, dostawiając np. kolejny segment. Jak również można nazywać ulice czy też tworzyć szyldy z nazwami na budynkach...
Jest tak wiele rzeczy które mnie ciekawią... daj znak proszę :-)

P.S. Można jeszcze jakoś betę przetestować? Czy ten tryb jest już absolutnie zamknięty?

ocenił(a) grę na 5
khazad7_2

Kamera, cóż. Nie włączałem samouczka, więc może jest gdzieś opcja widoku przechodnia.

Budynki; większość budynków służb i użyteczności publicznej ma kilka opcje rozbudowy - np. do ratusza miasta można dobudować kolejne skrzydła, ja miałem jakiś wydział finansów(oczywiście w miarę postępów w grze), nawet szkoły można rozbudować, a budynki służ miejskich - straż pożarna, policja oferują dostawienie kolejnych miejsc parkingowych, są też ozdobniki jak np. szyld dla szpitala czy dzwonek dla remizy strażackiej.

Osiągnięcia: Na liście znajdowało się całkiem sporo tzw "achievmentów" (osiągnięć/nagród) wśród nich było kilka wskazujących na klęski żywiołowe - niby nic, ale jeden szczególnie mnie zainteresował wskazując na jakieś niebezpieczeństwo wynikające z górnictwa :>

Uproszczono do granic możliwości zarządzanie wodociągami - nie trzeba już skrupulatnie budować rur, obecnie wszystko znajduje się wzdłuż dróg.
Beta niestety działała od Sobotniego południa do Niedzieli i ograniczała czas rozgrywki do godziny potem trzeba było zaczynać od nowa.

ocenił(a) grę na 4
plantum

Super. Dzięki za odpowiedź, sporo się rozpisałeś :-) Naprawdę, jestem pełen uznania za czas jaki na odpowiedź poświęciłeś.
Mnie również pozycja SimCity interesuje. Mam nadzieję, że wydadzą dodatek coś na wzór RH do SC4, by jednak wprowadzić jeszcze dodatkowe rozwiązania.
No właśnie... czuję, że tu całkowitej swobody budowania jednak nie będzie. Pod tym kątem Cities XL wypada lepiej, ale nie oszukujmy się... ma masę błędów jak chociażby zła optymalizacja grafiki.
Czekam na premierę SimCity i myślę, ze się nie zawiodę :-) Kto wie? Może będziemy tam współpracować, Panie Burmistrzu? :-)))

Pozdrawiam!

khazad7_2

Hej, przybliżenie jest spore, widać pojedynczych ludzi. Na samym początku masz możliwość tworzenia trzech stref tak jak w sc4 ale bez rozgraniczenia na gęstość zabudowy. O gęstości zabudowy decyduje chyba ulica przu której stoi strefa/ budynek. Jak droga jest lokalna to wiadomo małe domki, późnej unowocześniasz drogę (jest do tego specjalna opcja, nie trzeba nic burzyć) i przy lepszej drodze wybudują ci się większe domki.
Prawie wszystkie budowle typu policja, straż pożarna, wiatraki, wysypisko mają możliwość rozbudowy. Nie ma już suwaków jak w sc4 tylko musisz dobudować np. kolejny wiatrak czy dodatkowe piętro w szkole. Trzeba przy tym uważać żeby na samym początku zostawić więcej miejsca na rozbudowę.
Fajnie jest rozwiązany urząd miasta do którego dobudowujesz kolejne wydziały które zwiększają możliwości. Dodali coś co się nazywa osiągnięcia.

W wersji beta dużo opcji było zablokowanych, rozgrywka ograniczona do 1 godz więc dawało to ogólny ogląd na grę,

A teraz wady: wszystko musi przylegać do drogi, nawet głupi park. Tworzenie stref jest inne trzeba się przyzwyczaić. Niektórych może razić trochę cukierkowy interfejs do kolorowe przyciski ale nie jest tak źle.

Ja na pewno kupuje, długo czekałem na godnego następce sc4, widziałem sc społeczności i city xl ale nie przypadły mi do gustu.

ocenił(a) grę na 4
michuza

Dzięki :-))) TO cenne informacje!
Zaproszenie do Ciebie również kieruję, jako przyszły Burmistrz ;) Jak już będę miał grę, warto mieć jednak grupkę znajomych z którymi można by współpracować.

ocenił(a) grę na 4
michuza

A tak swoją drogą... zaczekam na jakąś podstawową wersję gry, lub wersję jedynie z dodatkiem w postaci budynków, bo wersja limitowana zawiera jakieś bzdury typu: superbohater i doktor who... no sorry, ale co za dużo dziecinady to nie zdrowo ;-) Seria katastrof typu zombie na ulicach, to już dla mnie i tak MAX udziwnień jakie mogę w tej grze zaobserwować.
I to dziwne, że wersja limitowana pudełkowa to 149zł a cyfrowa 139.... 10zł zniżki mimo, że koszt pudełkowej wersji w produkcji jest znacznie wyższy niż kupienie jej w wersji cyfrowej...? Nie popisali się w tym przypadku ceną :-) Jest ona niemalże "konsolowa"...

khazad7_2

Pytasz, dlaczego ta cena taka "konsolowa"? Otóż chodzi o to, że premiera ostatniej części (SimCity 4) miała miejsce blisko 10 lat temu (nie wiem czy dobrze zapamiętałem), więc absolutnie mogą zaśpiewać ci te 150zł za tą baaardzo długo wyczekiwaną następną odsłonę. Mnie to nie dziwi, aczkolwiek cena mogłaby być niższa, to fakt. Osobiście w betę nie grałem, ale oglądałem sporo filmików prezentujących tą grę. Powiem tyle, że nic więcej nie mogłem sobie wyobrazić. Podoba mi się nawet ta zabudowa ściśle przylegająca do ulic, czemu nie. Fajnym rozwiązaniem jest też poziom wód gruntowych i osobny problem ścieków. Ogólnie bardzo czekam na tą grę i cieszę się, że o jej powstawaniu dowiedziałem się dopiero w grudniu, bo nie zniósłbym tak długiego czekania.

ocenił(a) grę na 4
BlackFaethon

Owszem, ale mam nadzieję, że jednak usprawnienia dodatkowe jeszcze wprowadzą, jak również zaczną powstawać tekstury robione przez fanów i modyfikacje jak to miało miejsce w SC4 czy też w serii Cities XL.... bo miło byłoby gdyby osoby trudniące się w sztuce tworzenia tekstur budynków etc. mogli w sposób swobodny i otwarty działać, udostępniając wynik swojej pracy.
Liczę tutaj na tekstury stadionów, budynków charakterystycznych, mieszkaniówki etc. etc.... no i jak już wspominałem, fajnie byłoby wsadzić te "mini gry" w przyszłości, jak to zresztą było w SC4 RH, gdzie można było sterować wozem strażackim etc. :-) Świetna rzecz i do tego bardzo przywiązująca do efektu jakim jest stworzone przez gracza miasto :-)
Póki co jestem oczarowany tą produkcją, choć wiadomo... chciałoby się wiecej czy też miało się nieco inną wizję graficzną... liczyłem na grafikę bardziej realistyczną niż komiksową, ale to w sumie seria SIM... więc nie można było się spodziewać niczego innego.
Cóż... pozostaje czekać i modlić się na otwarcie produktu dla moderów etc.

Interesuje mnie jeszcze jedna rzecz... można kupić wersję Limitowaną gdzie jest w dodatku doktor who etc... na stronie Origin jest jednak wersja DELUXE - kolekcjonerska która to daje możliwość zmiany charakteru ulic na typowo brytyjskie, francuskie czy niemieckie... co zmienia także budynki i dodaje budowle charakterystyczne. Różnica w cenie to niemalże +50zł, dlatego zastanawiam się czy nie lepiej byłoby zainwestować w wersje deluxe... ech te dylematy :-)

khazad7_2

Obstawiam, że będzie można w mniejszym lub większym stopniu modować tą grę, jednakże nie liczyłbym na szybkie pojawienie się jakichkolwiek modów ( o ile oczywiście będzie to możliwe).
Co do sterowania pojazdami, mi osobiście to nie przypadło do gustu, aczkolwiek latanie helikopterem było dosyć fajne.
Jedna jeszcze rzecz nie daje mi spokoju. Chodzi o unikalne budynki. Według mnie troszkę bez sensu jest na przykład stawianie jakiejś moskiewskiej cerkwi czy zamku królewskiego w Warszawie. Jakieś biurowce, wielkie banki - czemu nie? Ale takie typowe zabytki to troszkę dziwna sprawa.

Jestem ciekaw jak miałyby wyglądać francuskie albo niemieckie ulice, bo angielskie to wiadomo. Nie wiem, może dałoby się zrobić też polskie ulice? :> W każdym razie nie stać mnie na jakieś kolekcjonerki czy rozszerzenia :P

ocenił(a) grę na 4
BlackFaethon

No właśnie... a też mnie zastanawia, czy po prostu tych charakterystycznych budynków nie można by było później sobie dokupić do wersji limited jako DLC, już jakiś czas grając.
Kurcze... dylemat.
A co do cerkwi... powiem tak, jak się ładnie usytuuje ją to wyglądać może świetnie, ale jak się stawia byle jak i byle gdzie, to faktycznie razi.
Co prawda same mody mnie tak bardzo nie interesują, co właśnie dodatki od graczy w postaci budynków, pojazdów etc. Fajnie byłoby gdyby gra się jednak tutaj rozwijała niezależnie również. Ale gdzieś czytałem, ze chyba jest otwarta na modyfikacje.
Prawda jest taka, że na początku wydawać się będzie zapewne uboga, jak już osiągnie się nieco wyższy poziom rozwoju miasta. Ale nim zacznie nużyć powtarzalność, myślę, że do tego czasu Maxis wyda jakiś dodatek lub właśnie dodatki w postaci DLC :-)
Trzeba założyć tu temat dla przyszłych burmistrzów, żeby się zgadać na współpracę i jakoś jednak w sieci tam rozpoznać :-) Co Ty na to?

khazad7_2

Dodatki w postaci DLC będą prawie na pewno. Na tej zasadzie co Simsy 2 i 3. Ale ja bardziej wolałbym takie użytkowe budynki, typu jakieś nowe rodzaje elektrowni ( o ile są jeszcze jakieś, których w SC5 nie zawarto), szkół czy jakieś ośrodki badań naukowych, bo 2 budynki samej opieki zdrowotnej to się wydaje dosyć mało. Wiem, że to jest głównie wszystko, ale np. instytut medycyny sądowej czy coś byłoby całkiem fajną rzeczą.
Co do tematu, chyba jeszcze jest za wcześnie na takie rzeczy, dlatego jeszcze nikt nie wie jak będzie wyglądać ten system multiplayera. Niewątpliwie będzie można grać ze znajomymi, ale jeszcze nie są znane szczegóły tej kooperacji. Ja na dziś dzień nawet nie wiem czy kupię oryginała (if ju noł łat aj min :P) bo 150 zł to całkiem sporo jak na grę.

ocenił(a) grę na 4
BlackFaethon

Cóż, zawsze najpierw można sprawdzić "kopię zapasową" czy chociażby działa płynnie i czy faktycznie to produkt na który się czekało. A jak decyzja będzie na tak, od razu zamówić wersję cyfrową lub pudełkową :-) Bo nie oszukujmy się, ale multiplayer to jednak ciekawostka dość pozytywna w tym przypadku.
Też liczę na masę budynków z czasem, głównie z zakresu użyteczności publicznej etc. Budynki charakterystyczne mnie tak nie interesują.
Ale masa różnych biur, szkół, szpitali, jednostek policji etc. To jest coś! W Cities XL jest tego całkiem sporo, mam nadzieję, że tutaj nie zostaną w tyle. Jestem wręcz pewien, ze stawiają na rozwój, tj. rozbudowę zawartości gry :-)

plantum

Ja również miałem okazję wypróbować betę. I powiem tyle - warto było czekać 10 lat! :)

Przed betą pojawiało się w internecie sporo negatywnych głosów, że ta gra zniszczy serię SimCity i jaka to wielka tragedia. A tymczasem po założeniu sześciu miast w becie stwierdzam, że nowe SimCity jest produkcją bardzo udaną!

Zalety :
+ Bardzo złożona symulacja (nawet ścieki mogą się zapchać, co doprowadzi do zwiększonej ilości chorych)
+ Przyjemny system rozbudowywania budynków
+ Miasto żyje (tego mi właśnie najbardziej brakowało w Cities Xl)
+ Pojazdy jeżdżące z sensem i nie znikające na skrzyżowaniach (to dla mnie ważne)
+ Sporo trybów budowania dróg (proste, łuki, okrągłe itp.) oraz wygodne ich ulepszanie
+ Duże znaczenie sieci drogowej w funkcjonowaniu miasta
+ Przyjemna dla oka oprawa graficzna (jest mnóstwo filtrów do wyboru, więc jeśli przeszkadza wam "cukierkowa" oprawa, to możecie ją zmienić w opcjach graficznych)
+ Czytelne schematy i mapy
+ Gra okropnie wciąga

Wady :
- Trochę ciężko budować drogi tak, by jak największą część mapy wykorzystać. Niby pojawiają się te podpowiadające linię, ale ciągle ustawiały mi się nie w tą stronę, co aktualnie potrzebowałem
- Obszary miast są za małe
- Kiepskie tłumaczenie (np. raz dostałem komunikat, że w mieście jest za mało wody, a okazało się, że tak na prawdę brakuje prądu)

ocenił(a) grę na 4
kenexgro

Strasznie mnie ucieszyłeś jednym plusem który wymieniłeś a mianowicie: przyjemna oprawa graficzna i możliwość zmiany filtrów by nie było cukierkowej oprawy :-) SUPER!!! Tym mnie zachęciłeś od razu do zakupu gry! :-)
Co do tłumaczenia... myślę, że to po prostu wina bety i pewnie te błędy się poprawią wraz z premierą.
P.S. Czy istnieje możliwość byś zamieścił w jakimś linku różnicę z gameplay wersji graficznej cukierkowej w zestawieniu z tą inną z opcji graficznych? Czy gdzieś w ogóle można to porównać?

Co do obszarów miast... czytałem, że ponoć można sterować kilkoma obszarami obok siebie, wtedy kilka obszarów tworzy swego rodzaju całość aglomeracyjną... ale jak nie, zobaczę w praniu :-)

Twoim zdaniem warto jednak zainwestować w wersje deluxe i miećte kilka budynków i dodatków więcej, czy jednak limited?
P.S. Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia... skąd wiadomo, że miejsce jakie się zostawiło na np. szkołę czy ratusz jest wystarczające by potem maksymalnie te budynki rozbudować? Jest jakaś podpowiedź jaki obszar dla danego budynku pozostawić by potem nie okazało się, że go zabrakło i trzeba wyburzać drogę i przylegające do niej budynki tylko po to, by dobudować segment do szkoły?

Pozdrawiam i z góry dzięki!

khazad7_2

"P.S. Czy istnieje możliwość byś zamieścił w jakimś linku różnicę z gameplay wersji graficznej cukierkowej w zestawieniu z tą inną z opcji graficznych? Czy gdzieś w ogóle można to porównać?"

Oj nie wiem, trzeba by sporo poszukać. Filtrów tam było mnóstwo, w tym "czarno-biały", "sepia", "nasycony", "ciemny", "pomarańczowo-turkusowy", "dla daltonistów" itp. Już nie pamiętam dokładnie, ale każdy raczej znajdzie coś dla siebie. Mi najbardziej odpowiadała jednak grafika bez filtrów.

"Co do obszarów miast... czytałem, że ponoć można sterować kilkoma obszarami obok siebie, wtedy kilka obszarów tworzy swego rodzaju całość aglomeracyjną... ale jak nie, zobaczę w praniu :-)"

Tak. Na jednej takiej mapie można mieć do 16 miast. Ja jednak bym wolał, aby pojedyncze miasta były mimo wszystko większe. Nie muszą być aż tak, jak w Cities Xl, ale uczucie ciasnoty towarzyszy cały czas.

"Twoim zdaniem warto jednak zainwestować w wersje deluxe i miećte kilka budynków i dodatków więcej, czy jednak limited?"

Ja wziąłem wersję limitowaną (tą tańszą). Nie zależy mi na tych stylach brytyjskich, francuskich i niemieckich. Ale to już twoje decyzja. Trudno mi tu wyrokować :)

"P.S. Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia... skąd wiadomo, że miejsce jakie się zostawiło na np. szkołę czy ratusz jest wystarczające by potem maksymalnie te budynki rozbudować? Jest jakaś podpowiedź jaki obszar dla danego budynku pozostawić by potem nie okazało się, że go zabrakło i trzeba wyburzać drogę i przylegające do niej budynki tylko po to, by dobudować segment do szkoły?"

Jeśli na przykład stawia się ratusz, co wokół niego pojawiają się prostokąty w miejscach, gdzie można będzie w przyszłości dostawiać moduły. Niestety po postawieniu budynku te prostokąty znikają i jak człowiek się zapomni, to może zabudować teren wokół (zwłaszcza, że zbyt dużo miejsca na mapach to nie ma). Inaczej jest w przypadku np. komisariatu czy kasyna, gdzie moduły nie muszą być połączone z budynkiem głównym i mogą znajdować się od niego w pewnej odległości (nie za dużej). Wtedy takich podpowiedzi nie ma. Jeszcze inaczej wygląda w przypadku elektrowni wiatrowej, czy wysypiska śmieci. Tam budynek kończy się taką jakby dróżką, którą możemy przedłużać i do niej doczepiać następne moduły np. dodatkowe wiatraki.

Jak coś to pytaj. Jestem przeziębiony, więc mam sporo czasu :)

ocenił(a) grę na 4
kenexgro

Dziękuję Ci za odpowiedzi. Zdrowia przede wszystkim życzę! :-)

A więc filtry może nie tyle zmieniają grafikę na bardziej "realistyczną" co po prostu powodują nieco inne wyświetlanie obrazu.. jak np. sepia :-) No nic... może to tak naprawdę nic nie da, ale może któryś filtr będzie dawał wrażenie mniejszej "cukierkowości" na ekranie niż standard.
Ciekaw jestem czy gra mi płynnie na full detalach pójdzie. Tutaj też się nieco obawiam zakupu w ciemno.. ale co poradzić. Jak będzie BE to się najwyżej produkt komuś z kontem Origin odsprzeda.

A co z nazewnictwem ulic, szyldów sklepowych etc.? Da się własne nazwy jakoś ustawiać? Bo kiedyś czytałem, że ponoć szyldy na budynkach można ustawiać z nazwą własną. To byłby świetny dodatek :-)

khazad7_2

"A więc filtry może nie tyle zmieniają grafikę na bardziej "realistyczną" co po prostu powodują nieco inne wyświetlanie obrazu.. jak np. sepia :-) No nic... może to tak naprawdę nic nie da, ale może któryś filtr będzie dawał wrażenie mniejszej "cukierkowości" na ekranie niż standard."
Ja powiem, że niektóre dość mocno zmieniały wygląd. Przy takim jednym np. miasto wyglądało wręcz mrocznie.

"A co z nazewnictwem ulic, szyldów sklepowych etc.? Da się własne nazwy jakoś ustawiać? Bo kiedyś czytałem, że ponoć szyldy na budynkach można ustawiać z nazwą własną. To byłby świetny dodatek :-)"

Mi też to się bardzo podobało, ale z becie nigdzie nie mogłem znaleźć takiej opcji (chyba nie było). Dało się zmienić tylko nazwę miasta.

ocenił(a) grę na 4
kenexgro

No cóż, poczekajmy na pełną wersję. Może jednak budynki będzie można nazwać, czy też ulice :-) Byłoby to świetne.
Powiedz, grałeś na full detalach w wersję beta? Mogę poznać specyfikację Twojego PC? Mam na myśli Ram, Procek i grafikę rzecz jasna :-)
A co do Cities XL, projekt jest świetny, ale ma masę błędów i braków... już o grafice i ciągłym przycinaniu nie wspominając. Ale kto wie co będzie z SimCity? Na pewno jeszcze przyjdzie nam całą masę dodatków zobaczyć, myślę, że gra ruszy mocno z kopyta i stanie się kultowa :-)

khazad7_2

Procek : Intel I5-3570 ( 3,40 GHZ )
Ram : 8 GB
Grafika : Nvidia GeForce GTX660

Grałem na full detalach i gra chodziła jak marzenie, ale przy tych parametrach trudno żeby było inaczej ;)

Jednak z tego co czytałem, gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana i chodzi płynnie też na kilkuletnich komputerach :)

ocenił(a) grę na 4
kenexgro

TO nawet nie mam co porównywać... :/ U mnie jest:

Procek: AMD Phenom x6 (2,7Ghz)
Ram: DDR3 1333 8Gb
Grafika: MSI Radeon 6790 1Gb 256bit

Ale myślę, że chyba nie powinno mi Bóg wie jak zwalniać... tutaj Cities XL sugerować się chyba nie powinienem ;P

khazad7_2

Tutaj podane są wymagania : http://www.simcity.com/pl_PL/buy

ocenił(a) grę na 4
kenexgro

Patrząc na wymagania, powinno mi bezproblemowo chodzić :-) Ech... chciałoby się intela i5 lub i7 :-) No ale może kiedyś :-) Póki co mam w planach wymianę kości pamięci na 16Gb a potem dokupienie dysku SSD Sata na system win7, programy i niektóre gry :-) Ponoć mocno przyspiesza dzięki temu :-) Zaś twardziel byłby po prostu w charakterze magazynu danych :-)
No nic Panie Burmistrzu... mam nadzieję, że się w grze spotkamy :-)

khazad7_2

Znalazłem filmik pokazujący filtr "sepia".

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=96y-rdPAVL4#!

ocenił(a) grę na 4
kenexgro

Super! Dziękuję :-)

ocenił(a) grę na 4
kenexgro

A ja z kolei znalazłem małe zdjęcia na stronie gry które prezentują filtry graficzne :-) Ciekawie to wygląda:

http://www.simcity.com/en_US/blog/article/simcity-image-filters

Pozdrawiam!

ocenił(a) grę na 4
khazad7_2

Dziwna sprawa...jeszcze wczoraj była pod tym linkiem strona z obrazkami filtrów a dziś jest artykuł po polsku o zupełnie czymś innym... poszukam jeszcze :-)

khazad7_2

Mi działa. Najbardziej chyba spodobał mi się filtr 'neutral'. Ale naprawdę sporo jest tych filtrów i każdy znajdzie coś dla siebie. Tak samo z wymaganiami. Według mnie śmiesznie małe jak na grę z 2013. roku.

ocenił(a) grę na 4
BlackFaethon

A mi Soft, Cooler i Vintage :-))) Ale ciekawe jak to realnie wygląda :-)

khazad7_2

Z jakiegoś niezrozumiałego powodu na Operze ten link przekierowuje do polskiego artykułu o drogach w SimCity. Na Google Chrome nie mam tego problemu.

ocenił(a) grę na 4
kenexgro

No właśnie... ja w pracy mam mozille i u mnie też działa polski artykuł a w domu na chrome działał właśnie tamten z właściwymi zdjęciami.
Co by nie mówić, filtry mi się podobają :-) No ciekawe, ciekawe jak to wszystko będzie chodzić :-)
Szkoda, że nie można sobie pobrać wersji DEMO, zeby sprawdzić czy faktycznie wszystko działa jak należy. Jednak brakuje mi czegoś takiego jak dema gier... kiedyś było to zjawisko powszechne.

khazad7_2

Rzeczywiście, szkoda, że nie ma dema.. Ale właśnie zamknięta beta była czymś w rodzaju wersji demonstracyjnej. 2 tygodnie do premiery, więc już raczej nie będzie żadnej bety, a szkoda, bo za późno się dowiedziałem, że coś takiego ma w ogóle być ;/

ocenił(a) grę na 4
BlackFaethon

Ja się zgłosiłem a nie dostałem :P Więc tym bardziej jestem wkurzony :D

khazad7_2

No masz racje, też bym się wkurzył nie dostając takiej możliwości. Co poradzić? Wystarczy przeczekać te 2 tygodnie....

ocenił(a) grę na 4
kenexgro

A tak z innej beczki... bo zerknąłem przed chwilą na stronę Origin i jest tam zakładka z wersjami demonstracyjnymi.
Sądzisz, że po premierze SimCity będzie możliwość zainstalowania wersji demonstracyjnej? Bo co innego BETA testy a co innego demo.
Widziałem obrazki z wersji deluxe (189zł....ojjj), świetnie wyglądają miasta w charakterze brytyjskim, francuskim i niemieckim. Ciekawa koncepcja. Myślę, że jeśli dane mi będzie najpierw wypróbować produkt, to zapewne kupię jednak wersję deluxe a nie limited.

Pozdrawiam i w razie jakichś newsów, zamieszczaj proszę info :-)

khazad7_2

Nic mi nie wiadomo na temat dema SimCity.

plantum

też mam wersję beta bardzo fajne. Lecz jak mówiłeś jest kilka niedogodnień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones