PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718884}
7,3 2 883
oceny
7,3 10 1 2883
The Walking Dead: A New Frontier
powrót do forum gry The Walking Dead: A New Frontier

LEE ;(

ocenił(a) grę na 9

tęsknie za LEE

(see you again)

użytkownik usunięty
24h_noliffe

Oby się pojawił, choćby w retrospekcji.

24h_noliffe

Każdy by chciał, aby wrócił

użytkownik usunięty
o_OJunior

To fakt. Skoro w sezonie 2 się pojawił, to w 3 też jest szansa.

Co? Pojawił się? Nie doszłam jeszcze do tego momentu, zrobiłeś mi wielki spojler :(

użytkownik usunięty
o_OJunior

Przepraszam, nie wiedziałem.

Spoko :p

użytkownik usunięty

Ja myślałam, że pojawił się jako zombiak, a nie w śnie Clementine :D Głupia byłam, bo przecież to było niemożliwe jak w pierwszym sezonie go zastrzeliliśmy =) A przynajmniej ja tak.

użytkownik usunięty
o_OJunior

Uważam, że Lee pojawi się w 3 sezonie, bo jest tak jakby ikoną gry wraz z Clementine i Kennym i go tam wcisną jakoś. W s2e1 też się pojawił na zdjęciu.

Wątpię. Myślę, że doskonale wiedzą kiedy zejść z łodzi.
Zrobili jeden feeltrip z Lee w sezonie 2. Tamteż zrobili jeden feeltrip z Kennym (a nawet, kurcze, sporo feeltripów). Nie odgrzeją tego już. ;)

użytkownik usunięty
WiktorGn93

Masz rację : {.

chociaż chciałbym aby było inaczej, nic tak nie raduje łez jak głos Lee mówiący "It's alright, sweetpea, try to get some sleep"

użytkownik usunięty
ocenił(a) grę na 4
24h_noliffe

Pojawi się, mówię wam ;p Telltale nie przepuszczą okazji, aby roztopić mięciutkie serce gracza widokiem twarzy Lee i brzmieniem jego uspokajającego głosu ;) retrospekcja murowana

(ach, uświadomiłam sobie, jak bardzo za nim tęsknię)

ocenił(a) grę na 9
24h_noliffe

Myślę, że każdy tęskni za Lee. Mam w sumie nadzieję, ze jakimś cudownym sposobem okaże się, że facet żyje w trzecim sezonie. Ta moja nadzieja to tylko jakiś 1%, ale zawsze lepiej ją mieć. Oby tylko Telltale nie zaserwowało czegoś takiego jak retrospekcja w drugim sezonie, bo kiedy usłyszałam jego głos myślałam, że mi serce ból rozwali. Myślę, że na tym chrzanionym flashbacku wylałam więcej łez niż oglądając po raz pierwszy "Zieloną Milę".

yehet

A ja żałuję, że może nie okazało się, bo w tej retrospekcji tam nawet tak padło, że to co było potem to był sen, ale każdy by powiedział wtedy: "Wow", "O kutwa" itd., bo wtedy Lee mógłby wrócić od razu jak NIC - i założę się, że nikt by nie miał za złe autorom tego :).

ocenił(a) grę na 6
introverder667

Też żałuje ,że to nie był sen.W sumie to był by jeden z największych twistów w historii gier, szkoda że tak nie zrobili

yehet

to bybył okropny przykład fanservice'u. Szkoda go i dobrze, bo dzięki temu gra budzi uczucia, ale umarł to umarł. Po co drążyć temat?

użytkownik usunięty
24h_noliffe

Oby było tak, że tak na prawdę Clementine nie zabiła Lee tylko strzeliła obok bo ten pistolet poleciał jej strasznie na bok :) I może wynajdą jakieś lekarstwo i Lee wróci do żywych :( Oby tak było bo strasznie za nim tęsknie :(

Ja też :(

Wpisy w tym temacie pokazują tylko, jak świetną postacią był Lee, skoro tylu osobom go brakuje:) ja też się do nich zaliczam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones